Recaro

Вже більше ста років ергономічні автокрісла Recaro (Рікаро) гарантують своїм клієнтам комфортні та безпечні подорожі. А заснували компанію в 1906 році шорних справ майстри Альберт і Вільгельм Ройттери. Спочатку брати займалися виробництвом сідел, але з часом змушені були перейти на створення сидінь, салонів і навіть кузовів і ходової частини автомобілів. Хто б міг подумати, що майже через сто років бренд Recaro (Рікаро),який вже не буде сімейним бізнесом, прославиться своїми максимально безпечними автокріслами для дітей. А в 2004 році буде відкрито спеціалізований дослідницький центр KEIPER RECARO GROUP (Кейпер Рікаро Груп), спрямований на досягнення найбільшої ефективності в розробці дитячих автомобільних крісел.

Коляски Recaro Автокрісла Recaro

На сьогоднішній день компанія Recaro (Рікаро) виробляє ортопедичні, спортивні, ергономічні, гоночні сидіння для дорослих і дитячих автокрісел, і навіть дитячі коляски. Найбільш популярними залишаються все ж дитячі аналоги даної продукції, знайти які в широкому асортименті можна в нашому магазині Babypark.

Фахівці компанії Recaro (Рікаро) прагнуть створити максимально комфортні й безпечні дитячі автокрісла. Сидіння виробляються під постійним контролем лікарів-ортопедів і отримали відмінні рекомендації незалежної організаці AGR (ЕйДжіАр). Висока якість автокрісел Recaro (Рікаро) обумовлює високий попит на такі моделі даного бренду як YOUNG PROFI Plus (Юнг Профі Плюс), Young Expert plus (Юнг Експерт Плюс), Young Sport (Юнг Спорт) і Monza (Монза) для різних вікових груп.

Зовсім недавно бренд Recaro (Рікаро) доповнив асортимент своєї продукції дитячими колясками. Вони відрізняються розкішністю й функціональністю в поєднанні з високим ступенем комфорту. Ергономічний і зручний дизайн моделей дозволяє налаштувати виріб індивідуально в кожній конкретній ситуації. Коляски дуже практичні завдяки підвищеній зносостійкості. Особливо варто відзначити ексклюзивну модель BabyZen (БебіЗен), що складається з люльки для новонароджених, автокрісла і класичної коляски. Багатофункціональність, наявність вбудованого ліхтаря для прогулянок у темний час доби і можливість використання коляски для дитини вагою до 20 кг, роблять виріб просто безцінною знахідкою для батьків.

Бренд Recaro (Рікаро) користується довірою батьків у всьому світі як відомий виробник безпечної, ергономічної, функціональної та естетичної продукції для дітей.