Romer

Засновники компанії Britax-Romer (Брітакс-Ромер) вважають, що від життя в родині батьки зобов'язані отримувати задоволення. З 1978 року бренд забезпечує своєю продукцією найвищі стандарти безпеки маленьких дітей під час їзди в автомобілі і в колясці. У 2011 році дві потужні компанії об'єднали свої зусилля, щоб максимально розширити межі в області функціональності і дизайну. Тепер життя в русі стало більш комфортним. Але це не означає, що фахівці компанії Britax-Romer (Брітакс-Ромер) диктують батькам свої умови. Насолоджуйтесь моментами дорослішання дитини і будьте при цьому вільними! А мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) допоможе в цьому, адже функціональні коляски і безпечні автокрісла Britax-Romer (Брітакс-Ромер) представлені в широкому асортименті.

До 1963 року справи у британської компанії йшли не дуже успішно, так як конкуренція в цій сфері була тісною і масштабною. Коли компанію придбав концерн Excelsior Motor Company (Ексельсо Мото Компані), що спеціалізується на випуску мотоциклів, ситуація змінилася в кращу сторону. Завдяки впровадженню нових технологій, проведенню масштабних досліджень, створенню інженерних креативних розробок і почуттю стилю компанії вдалося завоювати популярність за межами Великобританії. Сьогодні в арсеналі Britax-Romer (Брітакс-Ромер) налічується 180 унікальних патентів, а вибір колясок і автокрісел надзвичайно широкий.

Компанія Britax-Romer (Брітакс-Ромер) на досягнутому не зупиняється, постійно вдосконалюючи свою продукцію, яка призначена для самих маленьких. Довіряючи їй безпеку дітей, батьки можуть розраховувати не тільки на їх безпеку, а й на екологічність. Імунна система малюка розвивається, шкіра дуже чутлива, маля адаптується до умов навколишнього середовища, тому захист повинен бути ніжним, але надійним. Саме з цієї причини матеріали, які використовує виробник, з величезним запасом перевершують норми законодавства, які висуваються до чистоти, безпеки і екологічності. Випробування продукції проводяться на всіх етапах виробництва – від процесу покупки ниток до потрапляння товарів на полиці магазинів. Бренд Britax-Romer (Брітакс-Ромер) – перший в Європі, який випустив ремені безпеки, що відповідають стандарту ECE R44. Гордістю компанії є і система кріплень ISOFIX, розроблена в 1997 році фахівцями Britax-Romer (Брітакс-Ромер) у співпраці з автогігантом Volkswagen (Фольксваген). Проривом в світі дитячих колясок стала і інновація Revolution PRO (Революшн ПРО) – поворотне переднє колесо. Гідно експерти оцінили і перше в світі дитяче автомобільне крісло групи 2/3, яке отримало в 2013 році нагороду ADAC і Stiftung Warentest.

Стати володарем сучасного дитячого транспорту і аксесуарів, які забезпечують дитині комфорт і безпеку, можна вже сьогодні. У мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) коляски і автокрісла Britax-Romer (Брітакс-Ромер) представлені в наступному асортименті:

 

Автокрісла Römer

Моделі автокрісел даної німецької компанії дуже різні і функціональні.

Люлька Römer автокрісло Baby-Safe Sleeper (Ремер Бебі-Сейф Сліпер) забезпечить повний захист малюка в дорозі за допомогою системи посиленого захисту.

Автокрісло Römer King Plus (Ремер Кінг Плас) є втіленням найкращих властивостей автокрісел: воно глибоке, має надійний бічний захист. 4 відкидних позиції, вбудований підголовник, який можна регулювати по висоті. Плюсом також є наявність вентильованої спинки, системи натягнення ременів і звукового індикатора, що сигналізує про натяг ременів безпеки.

Автокрісло Römer SafeFix Plus Click & Go (Ремер Сейф Фікс Плас Клік Енд Гоу) - забезпечить дитині комфорт і всебічний захист.

Автокрісло Römer SafeFix Plus TT (Ремер Сейф Фікс Плас Ті Ті) - представник нового покоління автокрісел, що встановлюються за допомогою системи ISOfix (ІзоФікс), і без застосування штативу-ніжки. Система Pilot Link (Пайлот Линк) зводить до мінімуму імовірність руху вперед.

Автокрісло Römer DUO plus (Ремер ДУО Плас) допускає 2 можливості установки: як за допомогою системи ISOfix (ІзоФікс), так і з застосуванням ременя безпеки. Виріб забезпечений м'якою вмонтованою подушечкою, яка є одночасно накладкою і підголовником.

Автокрісло Römer First Class Plus (Ремер Фест Клас Плас) - чудова модель, здатна «рости» одночасно з дитиною з моменту її народження. Саме для новонароджених діток це автокрісло було обладнано внутрішньою вставкою, виконаною з м'яких матеріалів, а також забезпечено посиленим бічним захистом. Існує можливість відкидання спинки (5 позицій). Можна встановлювати автокрісло як по ходу, так і проти руху.

Автокрісло Römer Adventure (Ремер Адвенче) - ергономічний виріб, обладнаний лотком, призначеним для легкої їжі, і утримувачем (вбудованим) для пляшечок.

Особливе місце в категорії дитячих автокрісел займає по функціональності автокрісло Römer Evolva (Ремер Іволва). Завдяки наявності об'ємного підголівника, регульованого по висоті, воно підходить дітям з дев'яти місяців і до 12 років. Додатково дана модель обладнана вбудованим лотком для фруктів і утримувачем для пляшечок. Легкому догляду за виробом сприяє м'яке покриття автокрісла, яке можна мити.

Акуратні, якісні та естетичні аксесуари Römer (Ремер) - літні чохли, підстаканники, платформи (з кріпленнями IsoFix (ІзоФікс) і без них) - ідеально доповнять будь-яке автокрісло даного бренду.

Бренд Römer (Ремер) на перше місце ставить в числі різних інших пріоритетів безпеку малюка. Всі розробки та досягнення компанії спрямовані саме на це, тому, купуючи будь-яку модель автокрісла Römer (Ремер), можна не сумніватися в бездоганності свого вибору!