Scoot&Ride (Австрия)

Scoot & Ride - австрійський виробник самокатів-трансформерів. Компанія отримала приголомшливий успіх і визнання європейських споживачів завдяки унікальній конструкції своєї продукції. Самокат-трансформер Scoot & Ride розроблений для дітей від 3-х років, а головною особливістю є можливість перетворення самоката в беговел. Виробник робить упор на якість товарів, що випускаються, тому контролю на виробництві приділяється особлива увага. Самокат-трансформер здатний витримати навантаження до 50 кг. Його конструкція виготовляється з міцних матеріалів - сталь, алюміній, тому надійність самокатів максимальна. Простота використання Scoot & Ride полягає в тому, що перетворення самоката в велобег виконується без використання додаткових інструментів. Scoot & Ride - це не просто виробник, це гарантія безпеки Ваших дітей в міських умовах і максимальний комфорт під час їзди.

Самокати - трансформери від австрійської компанії Scoot & Ride - це одночасно і самокат і беговел!

Австрійська компанія Scoot & Ride вже неодноразово перемагала в найбільшій виставці ISPO (проходить в Німеччині) представляє нову розробку: HighwayKick 1 - самокат-каталку-балансир. Перше знайомство з самокатом можливо вже з 12 місяців у формі каталки. Самокат трансформується за допомогою простого механізму в каталку і малюк, розташувавшись на сидінні відштовхується ніжками, тримаючись за кермо. В даному інноваційному продукті злилися багато переваг: стильний і сучасний європейський дизайн, функціональність, якісні матеріали, безпеку.

HighwayKick 1 - отримав сертифікат відповідності європейській безпеці EN71 і пройшов безліч міжнародних тестів на якість. Унікальна концепція, стильний дизайн і безпеку гібридів протягом чотирьох років поспіль відзначалася міжнародними преміями Toy Award, ISPO Brandnew Award і Red Dot Design Award.

Переваги дитячих самокатів «Скут і Райд»

У лінійці продуктів компанії представлені триколісні транспортні засоби для малюків від року до 5 років і двоколісні - для дітей старше 5 років. Каталки-балансири для самих маленьких обладнані спеціальною «подушкою безпеки», яка робить їх неймовірно стійкими.

У лінійці виробника представлені моделі, призначені для виконання складних трюків і швидкого катання. Кожен такий дитячий самокат виготовляють з посиленим кермом, сталевий виделкою і металевою ручкою. Переднє колесо гібрида виконано з ПВХ, а заднє - з синтетичного каучуку. Тому він з легкістю витримує навантаження до 100 кг!

Головний офіс компанії Scoot & Ride розташований в Австрії, де співробітники постійно стежать за тестуванням, відгуками клієнтів і якістю продукції. Scoot & Ride - це не тільки функціональна німецька розробка, але і красиве європейське і при цьому дитячий дизайн найвищої якості! Зроблено з любов до дітей!