Sevi Bebe

Sevi Bebe (Севі Бебе) є популярною торговою маркою всесвітньо відомої турецької компанії LTS Tekstil Sanayi ve ticaret LTD (ЛТС текстіль Сана ве тікарет). Вона була заснована в 1991 році, і своєю появою на світ зобов'язана одній маленькій дівчинці. Власне, коли у власника компанії народилася донька, то він зіткнувся з тим, що турецький ринок дитячих товарів міг запропонувати або дорогу, але якісну продукцію, або дешевий ширвжиток, який навряд чи був безпечним для здоров'я малюка. Ось тоді він задумався, і вирішив докорінно змінити цю ситуацію. Чимало води з тих пір спливло, малятко Севі вже давно не дитина, але її спадщина у вигляді Sevi Bebe (Севі Бебе) існує і в наші дні, причому тепер цей бренд відомий і далеко за межами Туреччини. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) з задоволення познайомить з представленою продукцією своїх відвідувачів!

На відміну від переважної більшості конкуруючих в даному ціновому сегменті фірм-виробників дитячих товарів, бренд Sevi Bebe (Севі Бебе) дійсно може запропонувати якісну продукцію за найбільш доступною ціною. Купуючи дитячі речі або товари для будинку від представленого бренду, ви завжди можете бути впевнені в тому, що купуєте якісну продукцію, виготовлену виключно з натуральних матеріалів. Головне представництво Sevi Bebe (Севі Бебе) розташоване в Стамбулі, однак при цьому їх продукцію знають і купують по всій Європі і в багатьох інших країнах світу. Серед асортименту цього виробника можна знайти модний і якісний дитячий одяг, практичний і безпечний домашній текстиль, який підходить навіть для новонароджених, а також величезний вибір засобів для гігієни та купання. Вся вищезазначена продукція завжди вигідно відрізнялася доступними цінами при беззастережній якості, і ця добра традиція успішно збереглася до наших днів! Вибираючи бренд Sevi Bebe (Севі Бебе), ви вибираєте розумну економію, яка ні в якому разі не супроводжується обмеженням дитячих потреб і не несе загрози дитячому здоров'ю. Цій торговій марці довіряють сотні тисяч європейських сімей ось уже більше двох десятків років, і це чи не аргумент на користь того, що б і вам стати клієнтами Sevi Bebe (Севі Бебе)?

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди вітала сумлінних виробників дитячих товарів і бренд Sevi Bebe (Севі Бебе) якраз відноситься до цієї категорії! У нас ви завжди зможете знайти гідний асортимент вищезазначеної продукції, на сьогоднішній день ми можемо запропонувати своїм клієнтам: