Tako

Компанія Tako (Тако), заснована в Польщі більше двох десятиліть тому як сімейний бізнес, є одним з провідних виробників товарів для малюків. Високий професіоналізм і творчий підхід співробітників компанії Tako (Тако) дозволяють створювати дитячу продукцію, яка за якістю перевершує всі очікування сучасних батьків. Бренд добре відомий у 25 країнах світу завдяки широкому спектру інноваційних продуктів, заснованих на оригінальному дизайні, найвищій якості і сучасних технологіях. Не дарма коляски Tako (Тако) вважаються кращим транспортом для малюків різного віку.

Кожен вузол, кожна деталь виконані з турботою про виняткову безпеки крихітки і його батьків. Це підтверджено сертифікатами відповідності EN 1888:2004, а матеріали, використовувані при виробництві, сертифіковані відповідно до стандарту Oeko - Tex Standard 100. Високі стандарти, засновані на ретельному аналізі потреб малюків та їх батьків, були не раз відзначені на міжнародних ярмарках численними преміями та нагородами.

Купуючи дитячі товари підприємства Tako (Тако), представлені в широкому асортименті у магазині Babypark (Бебіпарк), ви раз і назавжди вирішуєте проблеми з дитячим транспортом. Ви будете забезпечені всім, що потрібно для комфортної прогулянки з дитиною.

Дитячі коляски Tako (Тако) - гідні представники транспорту для малюків у відповідному сегменті світового ринку. Польська компанія випускає різні типи колясок. Батьки вже оцінили практичність універсальних моделей Tako CITY MOVE (Тако Сіті Мув), Tako ALIVE (Тако Елайв), MONODI (Тако Моноді), LARET (Тако Ларет), CAPTIVA (Тако Каптіва), PERSO (Тако Персо), JUMPER X (Тако Джампер Ікс), LUNGO (Тако Лунго), WARRIOR (Тако Верріор). Любителі класичних колясок можуть робити вибір з моделей DALGA CLASSIC (Далга Классік), LUMI LUM EXCLUSIVE (Ламілам Ексклюзив), ACOUSTIC (Акустик), BALLILA (Балліла). Якщо віддаєте перевагу тривалим і частим прогулянкам, маневрені прогулянкові моделі Tako Flash (Тако Флеш) і Tako Vento (Тако Венто) будуть до речі. Є також коляски для двійні. Вони міцні, стійкі на дорогах і дуже зручні. Сміливий крок - випуск Tako Jumper (Тако Джампер). Ця коляска з сучасним оригінальним дизайном і високою функціональністю відрізняється досить невисокою ціною.

Крім колясок для діток, компанія Tako (Тако) випускає також ходунки, різні аксесуари, гойдалки, санки та інші, необхідні для комфортного життя товари.

Кращі моделі дитячих колясок від польського виробника Tako (Тако) наші постійні і нові клієнти можуть вибрати в магазині Babypark (Бебіпарк). Ми пропонуємо наступні товари: