Tega (Польща)

До якості дитячих товарів завжди висувалися особливі вимоги. Вони повинні бути практичними, зручними, і, головне, зовсім безпечними для здоров'я малюків. Саме такою і є продукція польської компанії PPHiU, яка виробляється під брендом Tega (Тега).

Представлена торгова марка заявила про себе в 1990 році. Спочатку вона позиціонувала себе, як виробник дитячих товарів, виготовлених з пластика. Ступінь безпеки даної продукції настільки висока, що її використання допускається навіть при догляді за новонародженими. На сьогоднішній день брендовій продукції Tega (Тега) довіряють не лише в Польщі, але й у багатьох країнах Європи. Відносно недавно ці товари з'явилися і на українському ринку. Бажаючі придбати їх завжди можуть знайти відмінний асортимент продукції Tega (Тега) в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Популярність товарів торгової марки Tega (Тега) цілком закономірна, адже вона має повний пакет дозвільної документації, її якість перевірена досвідом багатьох європейських сімей і, що важливо, вона має привабливий для діток дизайн і колірну палітру. Товари для дітей Tega (Тега) можуть похвалитися не тільки екологічністю і яскравим забарвленням. Крім іншого, вони дуже функціональні і зручні у використанні. При розробці новинок застосовуються найсучасніші технології та матеріали. Завдяки цьому продукції Tega (Тега) вдається завжди залишатися на плаву за рахунок постійного підвищення якості і здешевлення продукції. Дитячі аксесуари і іграшкові меблі Tega (Тега) розроблені з урахуванням високих вимог сучасних батьків, що робить їх завжди актуальними. Ці найяскравіша лінійка товарів дуже подобається малюкам своєму яскравому зовнішньому вигляду. Серед продукції, представленої під логотипом бренду Tega (Тега), можна знайти чимало корисного в допомогу мамі.

  • Комплекти пластикової дитячих меблів Tega (Тега) – екологічні, безпечні, не мають гострих кутів.
  • Об'ємні і компактні ванночки для купання відрізняються яскравим забарвленням, дизайн деяких з них імітує веселих тварин.
  • Підставки під ванночки – це гарантія того, що ванночка не перекинеться набік під час купання дитини.
  • Пластикові анатомічні підставки надзвичайно важливі помічниці для кожної мами! Вони не дозволяють дитині опустити голівку у воду під час купання, а також тримають спинку малюка в правильному положенні.
  • Безпечні короби для іграшок виключають можливість защемлення пальчика кришкою, не мають гострих кутів, мають відмінну місткість.
  • Зручні пластикові горщики всіляких форм і забарвлень.

Продукція Tega (Тега) відмінно зарекомендувала себе в Україні за час продажів. Її якість і практичність в рази нижче вартості, запитуваної виробником. Модельний ряд всіх лінійок регулярно оновлюється, товари Tega (Тега) завжди йдуть в ногу з часом. В даний час в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) можна придбати наступні товари, вироблені під торговою маркою Tega (Тега):