Tommee Tippee (Великобританія)

Власником британської торговельної марки Tommee Tippee (Томмі Тіппи) є велика компанія Mayborn Baby and Child. В основі філософії бренду Tommee Tippee (Томмі Типпи), заснованого в 1965 році, лежить принцип максимально відповідального ставлення до здоров'я малюка і його мами. Співробітники компанії гарантують ретельний контроль виробленої Tommee Tippee (Томмі Тіппи) продукції на кожному етапі. Кожен елемент, кожна деталь будь-якого виробу для крихітки і його батьків відповідає європейським стандартам.

Сьогодні продукція торгової марки Tommee Tippee (Томмі Тіппи) займає позиції лідера продажів в 39 державах світу, в тому числі і в Україні, де вона широко представлена ​​в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк). Чудова якість дитячих товарів відзначено десятками престижних нагород, а в 2009 році марка Tommee Tippee (Томмі Тіппи) була удостоєна звання «супербренду». З п'яти сотень найкращих брендів споживачі шляхом голосування віддали перше місце саме цьому британському бренду.

З урахуванням основних життєвих потреб дитини та її мами компанія представляє власну продукцію у трьох серіях: Closer to nature (Ближче до природи), Explora і Sangenic. У першій серії товарів Tommee Tippee (Томмі Тіппи) представлена ​​продукція, яка знадобиться малюкам в перші дні їх життя. Крім різноманітних моделей підігрівачів і стерилізаторів, виділяються такі прилади, як цифрові радіоняні. Вони є результатом останніх розробок у галузі ведення аудіоспостереження за дітьми. Переважаюче число батьків купують радіоняню, щоб контролювати що відбувається в дитячій кімнаті під час сну або в моменти, коли малюк знаходиться поза полем їх зору. Ці інноваційні продукти дозволяють фіксувати будь-які звуки, які видає крихітка. Для повної впевненості в тому, що з дитиною все гаразд, фахівцями компанії Tommee Tippee (Томмі Тіппи) були розроблені також моделі з моніторами і сенсорними килимками, що реагують на найменший рух. Використовувати такі прилади інтуїтивно просто, а звук і зображення передаються кристально чисто. Крім того, завдяки сучасному і неймовірно стильному дизайну радіоняні відмінно вписуються в інтер'єр дитячої кімнати. Тепер мамі буде набагато легше справлятися з побутовими завданнями навіть за межами кімнати малюка. У серію Explora входить дитячий посуд, який був спеціально розроблений експертами для правильного введення прикорму. Набори для грудного вигодовування, пляшечки, прорізувачі, пустушки, столові прилади, чашки-непроливайки, нагрудники - кожна мама неодмінно вибере для свого малюка найкраще і необхідне. Продукти третьої серії Sangenic - це утилізатори використаних одноразових підгузників, які стануть в нагоді з народження і до тих пір, поки ваш малюк не освоїть горщик.

Ці та багато інших товарів британської торговельної марки Tommee Tippee (Томмі Тіппи) в широкому асортименті ви зможете придбати в магазинах мережі Babypark (Бебіпарк), де в наявності наступні позиції: