Tuttolina (Польща)

Tuttolina (Туттоліна) – це польська торгова марка, яка виробляє товар європейської якості. Стильна постільна білизна, випущена під цією торговою маркою, відрізняється яскравим сучасним дизайном, а виготовлено вона з високоякісних бавовняних тканин. Постільні комплекти Tuttolina (Таттоліна) міцні і безпечні, вони не втрачають первинної свіжості і яскравості фарб навіть через багато десятків прань. Гідний асортимент від цього польського виробника завжди можна знайти в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Після появи в родині малюка він відразу оточується батьківською турботою, любов'ю і ласкою. Своєму малюку в цей час хочеться дарувати тільки краще, і це цілком зрозуміло. Якісна та безпечна постільна білизна – це дуже важливо, адже в своєму ліжечку малюк буде проводити більшу частину часу, поки він не навчиться повзати. Чи не маловажним є і придбання красивого і якісного конверта на виписку з пологового будинку, а ще було б непогано, якби він виявився практичним, щоб його можна було використовувати і надалі. Торгова марка Tuttolina (Таттоліна) випускає свою продукцію з урахуванням побажань своїх споживачів, тому здається, коли користуєшся цією продукцією, що виробник якимось дивом буквально прочитав ваші думки, і втілив їх у реальність! Дитячі товари Tuttolina (Таттоліна) абсолютно натуральні і безпечні, навіть для дуже чутливих діток. Постільна білизна, конверти та інші спальне приладдя, випущені під цим логотипом, виготовлені за передовими європейськими технологіями. Дана категорія пройшла багаторівневу перевірку, перш ніж потрапити на прилавки магазинів, тому таким товарам, безумовно, можна і потрібно довіряти!

В якості наповнювача для подушок і ковдр використовується унікальна розробка TREVIRA BIOACTIVE (ТРЕВІРА БОАКТІВ) – натуральне волокно з покриттям ALOE VERA (АЛОЕ ВІРА). Ця особливість робить білизну Tuttolina (Таттоліна) гіпоалергенною і екологічною, а ще завдяки такому складу наповнювача вона активно бореться з розвитком всередині неї патогенних мікроорганізмів і пилових кліщів. Матрацики і подушки Tuttolina (Таттоліна) підтримують оптимальний внутрішній мікроклімат і відмінно пропускають повітря, забезпечуючи шкірі малюка здоров'я. Даний наповнювач є унікальною розробкою в цій області. З упевненістю можна стверджувати, що ця інновація переверне ваше розуміння про дитячий домашній текстиль. Унікальна просочення і набивання усуває всі неприємні запахи і створює нездоланний бар'єр для патогенних мікроорганізмів. Нехай сни вашого малюка будуть добрими і світлими під охороною унікальної системи TREVIRA BIOACTIVE (ТРЕВІРА БОАКТІВ)!

У мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди можна знайти гідний асортимент продукції від популярної польської торгової марки Tuttolina (Таттоліна), на сьогоднішній день ми можемо запропонувати своїм покупцям: