Twins

Вже ні для кого не секрет, що якісною, безпечною і недорогою може бути не тільки продукція, виготовлена ​​за кордоном. Українські виробники продовжують освоювати новітні технології і радувати покупців бездоганною продукцією за демократичними цінами. Вітчизняна компанія Twins (Твінс) є тому яскравим доказом. В асортименті українського бренду сьогодні представлені такі товари для малюків, як коляски, автокрісла, іграшки, різні аксесуари для догляду, сну і годування, а також постільна білизна. Широкий вибір якісних текстильних комплектів представлений в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

При виробництві дитячої постільної продукції компанія Twins (Твінс) дотримується всіх вимог, які регламентують процес випуску даної категорії товарів. Пошиття постільних комплектів здійснюється виключно з натуральних тканин, які не можуть завдати шкоди здоров'ю маленької дитини. А це дуже важливо, адже в перші дні і місяці життя нового члена сім'ї так хочеться оточити його тільки найкращим! Постільна білизна фірми Twins (Твінс) відмінно пропускає повітря і вологу, тому ніжна шкіра дитини залишається здоровою. Крім того, білизна має бути міцною, адже прати її доводиться часто. Матеріали, що використовуються компанією Twins (Твінс), відрізняються високою зносостійкістю, тому навіть через кілька десятків прань постіль не покриється дірами, а шви не розповзуться. До слова, вибору ниток також приділено чимало уваги, так як вони повинні бути міцними, але не товстими. Ніяких швів посередині! Технологи вітчизняної компанії використовують тільки цільні відрізи тканин для пошиття дитячих постільних комплектів. Важливий і той факт, що для фарбування тканин і нанесення красивих принтів компанія Twins (Твінс) використовує якісні, стійкі і безпечні для здоров'я барвники. Після численних прань малюнки залишаються яскравими і чіткими. Вони не линяють, не вигоряють, що не розтікаються. На окрему увагу заслуговує і запах дитячої постільної білизни. Він не повинен бути різким і неприродним. Дитячі комплекти для комфортного сну, що випускаються компанією Twins (Твінс), не пахнуть нічим, крім текстилю! Купуючи для своєї дитини якісну постільну білизну, батьки забезпечують їй комфортний і безтурботний сон, що дуже важливо для малюків протягом кількох перших років їхнього життя.

Важливий і той факт, що постільні комплекти для дітей, що випускаються компанією Twins (Твінс), коштують в рази дешевше імпортних аналогів. При покупці для багатьох сімей це має вирішальне значення. Недорогі постільні комплекти дарують можливість змінювати їх, якщо виникає бажання змінити забарвлення білизни або інтер'єру дитячої кімнати.

Українська компанія Twins (Твінс) пропонує своїм покупцям широкий асортимент товарів для малюків і дому, який включає дитячу постільну білизну, матраци, подушки, ковдри, конверти для санок, текстильний захист для ліжечок, прикраси для дитячих кімнат і багато іншого. Ця продукція може стати відмінним подарунком для сім'ї, в якій є маленькі діти. Придбати товари Twins (Твінс) можна в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) в наступному асортименті: