Yookidoo (Ізраїль)

Товари ізраїльської компанії Yookidoo (Йокідо) не можна назвати звичними для всіх атрибутами розваги та догляду за маленькою дитиною. Це, скоріше, зразок інноваційного інструменту виховного процесу, який з перших днів її життя залучає до спеціально розробленої схеми природного розвитку. Таємниця успіху продукції Yookidoo (Йокідо) полягає в первісній відмові від слова «треба» в виховному процесі, адже мотивувати дітей пізнавати навколишній світ з інтересом куди результативніше. Іграшки Yookidoo (Йокідо), які представлені в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), допоможуть в цьому!

В асортименті ізраїльської компанії Yookidoo (Йокідо) можна побачити розвиваючі ігри, які призначені для дітей з перших місяців їх життя. Ці іграшки дивують не тільки стильним дизайном, але і здатністю всебічно розвивати малюка. Йдеться про яскраві цікаві пірамідки зі звуковими ефектами, безпечні розважальні килимки, мобілі для дитячих ліжечок, а також іграшки для ванн. Товари для дітей розробляються технологами компанії з метою пробудити в дитині природну для її віку допитливість, зберігаючи тим самим її увагу протягом всього часу розвиваючої гри. За допомогою іграшок Yookidoo (Йокідо) можна вивчати кольори і форми, розвивати сприйняття світла і кольорів, дрібну моторику, навички слуху, пам'ять, увагу, творчі здібності та логічне мислення. Забавні музичні брязкальця, інтерактивні фонтани для ігор у воді, розважально-тренажерні комплекси виконані в приголомшливому мультиплікаційному стилі. Вони прикрашені безліччю бешкетних мордочок, яскравими фактурними елементами, всілякими перемикачами і звуковими кнопками. Всі ці елементи просто не можуть не привертати уваги маленької дитини, м'яко захоплюючи її в корисну гру, яка дозволяє удосконалювати і розвивати корисні навички. Варто зазначити, що величезну увагу компанія Yookidoo (Йокідо) приділяє безпеці продукції, адже вона призначена для самих маленьких. Іграшки виготовляються з нетоксичних матеріалів найвищої якості. Враховується і той факт, що деякі іграшки призначені для ігор у воді.

Про унікальні можливості і відмінну якість дитячих товарів Yookidoo (Йокідо) сьогодні свідчать не тільки позитивні відгуки вимогливих батьків і строгих експертів. Щорічно ізраїльський бренд Yookidoo (Йокідо) стає володарем численних престижних нагород за передові і вкрай важливі досягнення в сфері розвитку дитячої творчості та здібностей. Яскраві ігрові інтерактивні шедеври для ваших маленьких цінителів, вироблені компанією Yookidoo (Йокідо), можна придбати в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вони представлені в наступному асортименті: