Zuru

Для співробітників компанії Zuru (Зуру) іграшки – це не просто розвага, а щось більше. Вони створені для того, щоб маленька людина пізнавлав у ігровій формі світ, його закони і правила. У мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) представлені кращі зразки продукції для дітей різних вікових груп, що випускаються компанією Zuru (Зуру).

Бренд Zuru (Зуру) був заснований в Новій Зеландії більше десяти років тому. За минулі роки бездоганна якість іграшок, інноваційні технології та оригінальні дизайнерські рішення дозволили компанії завоювати гідне місце на світовому ринку дитячих іграшок. Сьогодні Zuru (Зуру) входить в число лідерів, але зупинятися на досягнутому команда компанії не збирається. І пояснюється це просто. Коли мова йде про маленьких дітей, межі досконалості бути не може. Свою продукцію новозеландська торгова марка Zuru (Зуру) створює для того, щоб діти розвивали свої природні фізичні якості, ставали більш витривалими, спритними, сміливими, рішучими і кмітливими. Ігри з сучасними якісними іграшками Zuru (Зуру) сприяють розвитку координації рухів, наполегливості в досягненні цілей.

Відмінною особливістю іграшок, що випускаються компанією Zuru (Зуру), є їх оригінальність. Навіть звичні для дітей м'які іграшки дизайнери компанії розробляють таким чином, що вони не можуть не привертати до себе уваги. В асортименті новозеландського бренду можна знайти розвиваючі іграшки та для хлопчиків, і для дівчаток. Вони є ідеальним подарунком, якщо підібрані відповідно до вікової групи і захоплень дитини. Ну, хто зможе відмовитися від ігор з вогняними кулями, літаючими тарілками або світловими лазерними мечами? В іграшках Zuru (Зуру) впроваджені найостанніші технічні новинки світового ринку. Кожна іграшка ретельно перевіряється і досліджується на відповідність стандартам, які висуваються до даної категорії товарів. Пластмаса і текстиль, які використовуються у виробництві, екологічно чисті, адже здоров'я малюка і його безпека – понад усе! Аналогічними характеристиками наділені і барвники. Вони не містять ніяких шкідливих домішок, тому переживати про дитину, яка грається з продукцією Zuru (Зуру), батькам не варто. Загалом, цим іграшкам можна сміливо довіряти! Світлові і водні бластери, луки і мечі, ігрові набори, м'які та інтерактивні іграшки Zuru (Зуру) стануть для вашої дитини воістину незабутніми, допоможуть захопити її веселими і корисними іграми! А придбати продукцію новозеландської торгової марки Zuru (Зуру) за приємними цінами можна в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вона представлена ​​в наступному асортименті: