Go Travel дитяча дошка для катання

Go Travel дитяча дошка для катання аква LS-P2206BPS
Go Travel дитяча дошка для катання Зеленая, розовые колеса LS-P2206GPSGo Travel дитяча дошка для катання Зеленая, розовые колеса LS-P2206GPSGo Travel дитяча дошка для катання Зеленая, розовые колеса LS-P2206GPSGo Travel дитяча дошка для катання Красная, желто-горячие колеса LS-P2206RYSGo Travel дитяча дошка для катання Желтая, голубые колеса LS-P2206YBSGo Travel дитяча дошка для катання Желтая, зеленые прозрачные колеса LS-P2206YGTGo Travel дитяча дошка для катання с рисунком LS-P2206Go Travel дитяча дошка для катання с рисунком монстрик LS-P2206-1Go Travel дитяча дошка для катання аква LS-P2206BPSGo Travel дитяча дошка для катання зеленая, желтые прозрачные колеса LS-P2206GYTGo Travel дитяча дошка для катання зеленая, желтые прозрачные колеса LS-P2206GYTGo Travel дитяча дошка для катання оранжевая, зеленые прозрачные колеса LS-P2206OGTGo Travel дитяча дошка для катання оранжевая, зеленые прозрачные колеса LS-P2206OGTGo Travel дитяча дошка для катання фиолетовая, зеленые прозрачные колеса LS-P2206PGSGo Travel дитяча дошка для катання фиолетовая, зеленые прозрачные колеса LS-P2206PGSGo Travel дитяча дошка для катання хаки, оранжевые колеса LS-P2206GOSGo Travel дитяча дошка для катання хаки, оранжевые колеса LS-P2206GOS
Артикул: LS-P2206BPS
GO Travel (Китай)
631 грн.
Є на складі

Борд Пенні (Penny дошка) - це ультрамодний скейтборд маленького розміру.

Закладки

Все

Опис GO Travel дитячої дошки для катання (Гоу Тревел)

Завдяки його маневреності, невеликому розміру і легкій вазі (1,6 - 2 кг), цей скейт легко вписується в міський ритм життя. Він настільки простий у керуванні, що навіть дітям дуже легко освоїти навик катання на ньому! Від класичного скейта його відрізняє зовнішній вигляд - яскраві деки з посиленого пластику і яскраві різнокольорові колеса.

Переваги GO Travel дитячої дошки для катання

Борд GO Travel - це вінілова, посилена з ребрами жорсткості, дека яскравих і соковитих кольорів. Розмір 22 х 6 дюймів, що рівне 56 х 15 см. Незважаючи на свої розміри, здатний розвивати високу швидкість - його колеса спеціально призначені для такої їзди. Борд GO Travel комплектується м'якими різнокольоровими (прозорими і матовими) РU 60 х колесами 40 мм з жорсткістю від 78 А. Має алюмінієву міцну підвіску (3 дюйма), завдяки чому, можна з комфортом кататися на скейті, навіть на поганому покритті. На колесах використовуються підшипники 608ZZ Abec-7, що забезпечує низький рівень шуму при обертанні.

Характеристики GO Travel дитячої дошки для катання

  • вік: 8 +
  • розмір деки: 22 "х 6"
  • матеріал деки: посилений пластик
  • форма деки: риба
  • розмір коліс: 60 х 40 мм
  • матеріал коліс: поліуретан
  • підшипники: ABEC 7
  • максимальне навантаження: 80 кг
  • розмір: 56 х 15 х 6 см

Комплектація GO Travel дитячої дошки для катання

  • скейт
Характеристики
Вік дитини: 
Від 8 років
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати