Plast Kon cанки Firecom

Plast Kon cанки Firecom Plast Kon cанки Firecom SAN-00-52
Plast Kon cанки Firecom Plast Kon cанки Firecom SAN-00-52Plast Kon cанки Firecom Plast Kon cанки Firecom SAN-00-52Plast Kon cанки Firecom Plast Kon cанки Firecom SAN-00-52Plast Kon cанки Firecom Plast Kon cанки Firecom SAN-00-52
Артикул: SAN-00-64
Plast Kon (Чехия)
472 грн.
Немає на складі

Plast Kon санки Firecom - стануть чудовим подарунком дитині до приходу зими.

Закладки

Все

Опис Plast Kon санок Firecom (Пласт Кон Файерком)

Санки PLAST KON Firecom - санки з якісного матеріалу, які відрізняються довговічністю і стійкістю до пошкоджень. Ідеальний варіант для катання взимку з засніжених гір. Вони підійдуть діткам, які досить самостійні, щоб не тримтися за ручки при спуску. Такі санки легко піднімати на висоту і зберігати у квартирі. Вони легкі й компактні. Мають максимально зручну форму для швидкісного спуску.

Переваги Plast Kon санок Firecom

Міцний пластик може витримати мороз до -25 градусів. Проста конструкція не зламається навіть під вагою в 50 кг Яскраві санки PLAST KON Firecom - оригінальні санки для зимових веселощів з друзями або родиною. З такими санками зима буде наповнена веселими спогадами і радісними моментами. Активні ігри на свіжому повітрі покращують апетит і здоров'я дитини, роблять його бадьорим і радісним.

Характеристики Plast Kon санок Firecom

  • температура використання: до -25°С
  • обмеження по використанню: до 50 кг
  • вага: 2,8 кг

Комплектація Plast Kon санок Firecom

  • санки
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати