PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70

PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Зеленый SAN-02-12
PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Зеленый SAN-02-12PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Зеленый SAN-02-12PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Красный SAN-02-10PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Красный SAN-02-10PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Синий SAN-02-11PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Синий SAN-02-11PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Черный SAN-02-09PLAST KON льодянка-диск SUPERNOVA 70 Черный SAN-02-09
Артикул: SAN-02-12
Plast Kon (Чехия)
505 грн.
Немає на складі

Легка і міцна льодянка-диск Supernova 70. Виготовлена ​​з еластичного якісного пластику, який не боїться навіть самого сильного морозу.

Закладки

Все

Опис PLAST KON льодянки-диска SUPERNOVA 70 (Пласт Кон Супернова)

Діти люблять зиму за можливість грати в сніжки, ліпити сніговиків і будувати крижані замки і, звичайно, кататися з гірки на санчатах. Напевно всі дорослі пам'ятають, як годинами проводили час на засніженому пагорбі, скочуючись з нього, причому в якості санок міг використовуватися навіть власний шкільний ранець або спеціальна пластикова або картонна дощечка. 

Льодянка SUPERNOVA 70 Plast Kon – це оригінальні санчата, за допомогою яких малюк може із запаморочливою швидкістю скочуватися з гірки.

Переваги PLAST KON льодянки-диска SUPERNOVA 70 (Пласт Кон Супернова)

Льодянка виконана у формі диска з дещо фантастичним дизайном. Такий ефект створюють плавні, підняті краю і дві цільні ручки, виступаючі з корпусу.

Діаметр льодянки становить 70 см, чого вистачає, щоб маленький непосида міг забратися на диск з ногами. Льодянка дуже легка, тому дитина зможе носити її самостійно. На довгій трасі ледянка розвиває хорошу швидкість, а зупинити її можна, загальмувавши ногами.

Дискова льодянка Supernova 70 Plast Kon виконана з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з навантаженнями, які йому доведеться витримати під час гри.

Характеристики PLAST KON льодянки-диска SUPERNOVA 70 (Пласт Кон Супернова)

  • кругла форма
  • дві цільні ручки, виступаючі з корпусу
  • матеріали: міцний, морозостійкий пластик
  • діаметр льодянки: 70 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати