PLAST KON санчата GALAXY

PLAST KON санчата GALAXY Черный SAN-00-60
Артикул: SAN-00-60
Plast Kon (Чехия)
456 грн.
Випуск припинено

Ергономічнескій дизайн, зручна система управління, гальмівна система, комфортабельна посадка, адаптація для нерівних поверхонь.

Закладки

Все

Опис PLAST KON санчат GALAXY (Пласт Кон Гелексі)

Катання на санчатах- це улюблена розвага дітей в зимову пору. І якщо раніше малюки захоплено ковзали на спеціально роздобутих пластикових або картонних аркушах, саморобних санчатах і навіть на власних ранцях, то тепер батьки можуть подарувати своїй дитині відмінний транспортний засіб - керовані санчата, завдяки яким спуск перетвориться на запаморочливу гонку.

Санчата Galaxy Plast Kon виготовлені з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.

Переваги PLAST KON санчат GALAXY (Пласт Кон Гелексі)

Керовані санчата Galaxy Plast Kon виконаний у вигляді космічної ракети, що напевно сподобається дитині. Завдяки ергономічній формі санчат, малюк розташовується таким чином, що його положення сприяє максимально швидкому і легкому ковзанню.

Дві ручки з боків виконують функцію гальм: коли дитина потягне їх на себе, нижня, розгалужена частина важелів зміститься і санчата сповільнять хід. У носовій частині передбачені спеціальні ніші для ніг, а сидіння оснащене невисокою спинкою.

Характеристики PLAST KON санчат GALAXY (Пласт Кон Гелексі)

  • ручки-гальма з боків
  • міцний, морозостійкий пластик
  • максимально допустиме навантаження: 50 кг
  • розмір санчат: 117x52x20 см
  • вага : 2,85 кг
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати