PLAST KON санчата Snow Formule

PLAST KON санчата Snow Formule Черный SAN-00-62
PLAST KON санчата Snow Formule Черный SAN-00-62PLAST KON санчата Snow Formule Черный SAN-00-62PLAST KON санчата Snow Formule Черный SAN-00-62PLAST KON санчата Snow Formule Красный SAN-00-59PLAST KON санчата Snow Formule Синий SAN-00-61
Артикул: SAN-00-62
Plast Kon (Чехия)
1 793 грн.
Немає на складі

Керовані санчата Snow Formule Plast Kon - це яскрава, спортивна модель, що зовні нагадує справжній снегокат.

Закладки

Все

Опис PLAST KON санчат Snow Formule (Пласт Кон Сноу Формул)

Катання на санчатах - це улюблена розвага дітей в зимову пору. І якщо раніше малюки захоплено ковзали на спеціально роздобутих пластикових або картонних аркушах, саморобних санчатах і навіть на власних ранцях, то тепер батьки можуть подарувати своїй дитині відмінний транспортний засіб - керовані санчата, завдяки яким спуск перетвориться на запаморочливу гонку.

Санчата ковзають завдяки двом широким лижам, розташованим під дном. Пов'язані з кермом спеціальним важелем, лижі злегка змінюють положення, коли дитина повертає кермо, і санчата також змінюють напрямок. Крім того, в носовій частині є невелике заглиблення, в яке складається нейлоновий шнур, що з'єднує санчата і невелику ручку - вони потрібні для батьків. 

Переваги PLAST KON санчат Snow Formule (Пласт Кон Сноу Формул)

Сидіння Snow Formule розташовано вище, ніж в інших моделях санчат тому дитина під час катання розташовується не напівлежачи, а сидячи. Для ніг призначені спеціальні виступи, в які маленький гонщик буде впиратися, утримуючи рівновагу. Гальмівний важіль в цій моделі розташований в центрі санчат, під кермом, а не з боків, як у інших моделей.

Санчата Snow Formule Plast Kon виготовлені з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.

Характеристики PLAST KON санчат Snow Formule (Пласт Кон Сноу Формул)

  • міцний, морозостійкий пластик
  • максимально допустиме навантаження: 40 кг
  • розмір санчат: 93x43x27 см
  • вага : 3,3 кг
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати