PLAST KON санчата UFO

PLAST KON санчата UFO Желтый SAN-00-34
PLAST KON санчата UFO Желтый SAN-00-34PLAST KON санчата UFO Зеленый SAN-00-36PLAST KON санчата UFO Красный SAN-00-35PLAST KON санчата UFO Синий SAN-00-37
Артикул: SAN-00-34
Plast Kon (Чехия)
562 грн.
Немає на складі

UFO PLAST KON - яскрава, зручна модель, яка відрізняється лаконічним дизайном, міцними матеріалами і простотою використання. 

Закладки

Все

Опис PLAST KON санчат UFO (Пласт Кон УФО)

Що може бути краще ясним зимовим днем, ніж відправитися кататися з гірки на санчатах? Будь-яка дитина із задоволенням проведе так цілий день, особливо якщо його транспортним засобом будуть санчата UFO Plast Kon.

Завдяки ергономічній формі санчат дитина зможе прийняти комфортне положення, яке одночасно сприятиме максимально швидкому і легкому спуску.

Переваги PLAST KON санчат UFO (Пласт Кон УФО)

Піднесений ніс служить опорою для ніг, а зручні ручки з боків не дадуть випасти під час руху і допоможуть в управлінні транспортним засобом. У нішах для ніг передбачена ребриста поверхня, тому ноги дитини не будуть зісковзувати.

Санчата UFO виконані з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.

Характеристики PLAST KON санчат UFO (Пласт Кон УФО)

  • міцний, морозостійкий пластик
  • рекомендований для дітей від 6 років
  • максимально допустиме навантаження: 50 кг
  • розмір санчат:  84x42x17 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати