PLAST KON снігокат SNOW BOAT

PLAST KON снігокат SNOW BOAT Зеленый SAN-05-02
PLAST KON снігокат SNOW BOAT Зеленый SAN-05-02PLAST KON снігокат SNOW BOAT Зеленый SAN-05-02PLAST KON снігокат SNOW BOAT Зеленый SAN-05-02PLAST KON снігокат SNOW BOAT Красный SAN-05-01PLAST KON снігокат SNOW BOAT Синий SAN-05-03
Артикул: SAN-05-02
Plast Kon (Чехия)
1 734 грн.
Немає на складі

Сучасний дизайн, викликає уваги оточуючих. Аеродинамічна форма санок, гарантує незабутні враження за кермом.

Закладки

Все

Опис PLAST KON снігоката SNOW BOAT (Пласт Кон Сноу Боут)

Катання на санчатах - це улюблена розвага дітей в зимову пору. І якщо раніше малюки захоплено ковзали на спеціально роздобутих пластикових або картонних аркушах, саморобних санчатах і навіть на власних ранцях, то тепер батьки можуть подарувати своїй дитині відмінний транспортний засіб - керовані санчата, завдяки яким спуск перетвориться на запаморочливу гонку.

Снігокат SNOW BOAT - це яскрава, спортивна модель. Сидіння на ньому розташовано вище, ніж в інших моделях саней, тому дитина під час катання розташовується не напівлежачи, а сидячи. Для ніг призначені спеціальні виступи, в які маленький гонщик буде впиратися, утримуючи рівновагу. З боків розташовані дві ручки, що виконують роль гальма.

Переваги PLAST KON снігоката SNOW BOAT (Пласт Кон Сноу Боут)

Снігокат ковзає завдяки двом широким лижам, розташованим під днищем. Пов'язані з кермом спеціальним важелем, лижі злегка змінюють положення, коли дитина повертає кермо і снегокат також змінює напрямок. Крім того, в носовій частині є невелике заглиблення, в яке складається нейлоновий шнур, що з'єднує снігокат і невелику ручку - вони потрібні для батьків.

Снігокат Snow Boat виготовлений з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри. 

Характеристики PLAST KON снігоката SNOW BOAT (Пласт Кон Сноу Боут)

  • ручки-гальма
  • управління за допомогою лиж на дні, пов'язаних з кермом
  • міцний, морозостійкий пластик
  • розмір снігоката:  93x43x27 см
Характеристики
Вік дитини: 
Від 6 років
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати