Skip Hop іграшка на коляску "Дослідження"

Skip Hop іграшка на коляску "Дослідження" Исследования 303112cs
Skip Hop іграшка на коляску "Дослідження" Исследования 303112csSkip Hop іграшка на коляску "Дослідження" Исследования 303112csSkip Hop іграшка на коляску "Дослідження" Исследования 303112cs
Артикул: 303112cs
Skip Hop (США)
780 грн.
Немає на складі

Іграшка Skip Hop на коляску для дітей від народження.

Закладки

Все

Опис Skip Hop іграшки на коляску "Дослідження" (Скіп Хоп)

Іграшка на коляску Skip Hop "Дослідження" - це оригінальна барвиста іграшка, яка розважить малюка на прогулянці або в подорож. Легке натискання на животик їжачка включає приємні мелодії і звуки. Шипи, розташовані на їжачка, можна використовувати в якості прорізувачів для зубок. Іграшка виконана з різнофактурних матеріалів, що сприяє розвитку дрібної моторики і тактильного сприйняття.

Переваги Skip Hop іграшки на коляску "Дослідження"

Барвиста розвиваюча іграшка на коляску або автокрісло. Легко кріпиться на бампер коляски або ручку автолюльки. Іграшка складається з музичного їжачка, кульки з кольоровими намистинками всередині і обертового колечка. При натисканні на животик їжачка грають 4 забавні мелодії.

Є додаткові кріплення для інших іграшок. Сприяють розвитку дрібної моторики, тактильного і зорового сприйняття. Виконано з матеріалу, який не містить шкідливих домішок, добавок або штучних барвників.

Характеристики Skip Hop іграшки на коляску "Дослідження"

  • вік від народження
  • BPA-free, Phthalate-free
  • розміри: 30х4,5х15 см

Комплектація Skip Hop іграшки на коляску "Дослідження"

  • іграшка
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати