Zuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі"

Zuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" True Coloe Branch 6202B
Zuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Cooper 6202GZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Cooper 6202GZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" True Coloe Branch 6202BZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" True Coloe Branch 6202BZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" True Coloe Branch 6202BZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" DJ Suki 6202CZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" DJ Suki 6202CZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Fuzzbert 6202FZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Fuzzbert 6202FZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Fuzzbert 6202FZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Grumpy Branch 6202HZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Grumpy Branch 6202HZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Guy Diamond 6202DZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Guy Diamond 6202DZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Poppy 6202AZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Poppy 6202AZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Poppy 6202AZuru м'яка іграшка з кліпсою "Тролі" Poppy 6202A
Артикул: 6202B
Zuru (Новая Зеландия)
228 грн.
Є на складі

Ваш дитинка полюбить цих чудових героїв мультфільму "Тролі".

Закладки

Все

Опис Zuru м'якої іграшки з кліпсою "Тролі" (Зуру)

Іграшка з кліпсою з мультфільму "Trolls" (Тролі) від компанії Zuru представляє собою дуже яскравого і неповторного персонажа нового мульта, який неодмінно сподобається кожному малюку, який побачить цей мультик, а також дорослому, адже його герої дуже милі і забавні на вигляд!

Даний мультик познайомить всіх нас з життям найзагадковіших в світі істот, які називаються Тролі! У деяких північних країнах ці містичні істоти навіть перебувають під захистом держави! Перед нашим поглядом відкриється симпатичне село тролів з її багатьма мешканцями. На перший погляд може здатися, що вони живуть тихо і безтурботно, але це зовсім не так! Адже один з жителів села знайшов портал в інший світ і тепер невідомо, що ж буде далі!

Переваги Zuru м'якої іграшки з кліпсою "Тролі"

Представлена ​​іграшка виконана з якісного плюшевого матеріалу, у вигляді одного з головних героїв мультика, має класну деталізацію і неймовірно привабливий зовнішній вигляд! У іграшки є кліпса, завдяки якій дитина зможе кріпити улюбленого персонажа до свого шкільного рюкзака, сумці або пенали!

У комплекті з іграшкою йде незвичайна гребінець, якій можна буде розчісувати пишну копицю троллевскіх волосся і робити їм зачіски!

Характеристики Zuru м'якої іграшки з кліпсою "Тролі"

  • вік: 1+
  • висота іграшки: 22 см
  • розміри упаковки: 20х7х26 см

Комплектація Zuru м'якої іграшки з кліпсою "Тролі"

  • іграшка
  • гребінець
Характеристики
Возраст ребенка: 
1+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати