Maclaren коляска-тростина Mark II

Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092
Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092Maclaren коляска-тростина Mark II Spicy Orange WSE10012Maclaren коляска-тростина Mark II Spicy Orange WSE10012Maclaren коляска-тростина Mark II Spicy Orange WSE10012Maclaren коляска-тростина Mark II Midnight Navy WSE10022Maclaren коляска-тростина Mark II Midnight Navy WSE10022Maclaren коляска-тростина Mark II Midnight Navy WSE10022Maclaren коляска-тростина Mark II Carmine Rose WSE10032Maclaren коляска-тростина Mark II Carmine Rose WSE10032Maclaren коляска-тростина Mark II Carmine Rose WSE10032Maclaren коляска-тростина Mark II Silver WSE10042Maclaren коляска-тростина Mark II Silver WSE10042Maclaren коляска-тростина Mark II Silver WSE10042Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092Maclaren коляска-тростина Mark II Shark Buggy WD1G105092
Артикул: WD1G105092
Maclaren (Великобритания)
7 439 грн.
Є на складі

Купуючи коляску Mark II Shark Buggy у подарунок ви отримуєте Maclaren універсальний органайзер Denim.

Maclaren Mark II можна назвати унікальною коляскою-тростиною, її вага складає всього лише 3,3 кілограма, оцініть повітряну легкість!

Закладки

Все

Опис Maclaren коляски-тростини Mark II (Макларен Марк II)

Maclaren Mark II (Макларен Марк II), незважаючи на свою ультралегку вагу, є повноцінним в плані розмірів і практичності представником сімейства колясок-тростин. Для забезпечення легкості і високої міцності шасі свого концепту, компанії Maclaren (Макларен) довелося використовувати для його створення справжнісінький авіаційний алюміній, а також скористатися інноваційною формою профілю. На відміну від інших колясок, представлена ​​модель зібрана з відрізків шестигранного профілю, а не з алюмінієвих трубок. Ця особливість робить її на порядок міцніше своїх аналогів. Також для цієї моделі була розроблена незалежна система амортизації, яка врівноважує кожне з коліс окремо на дорожньому покритті. Передбачене зручне у використанні і дуже надійне гальмо стоянки. У складеному стані коляска невагома і має дуже компактний розмір. У складеному стані дану коляску легко переносити завдяки наявності наплічного ременя.

За прообраз для створення даної коляски була взята класична коляска моделі B-01, її спроектував особисто Оуен Макларен на початку 1965 року. Дизайн моделі був перероблений на сучасний манер, доповнений технічним оснащенням. Але з'явилася оригінальна система триточкового складання коляски, яка і нагадує про її творця. В цілому, представлений концепт виглядає дуже яскраво і сучасно, нагадуючи кольоровою гамою про своє шляхетське походження.

Переваги Maclaren коляски-тростини Mark II (Макларен Марк II)

Одне з основних достоїнств коляски-тростини Maclaren Mark II (Макларен Марк II) – це її надлегке і надміцне шасі, яке виготовлене з авіаційного алюмінієвого сплаву. Замість звичних трубок використаний міцний шестигранний профіль, який має куди більшу міцність на вигин. Система складання даної моделі – це сама досконалість! Діючи всього однією рукою, на весь процес йде не більше п'яти секунд. Передні колеса оснащені поворотним механізмом, передбачена система їх блокування. Діаметр литих коліс з пінорезини становить 11,5 сантиметра. Ергономічна ручка, покрита неслизьким синтетичним матеріалом з протимікробною дією.

Тканинні частини коляски виготовлені з сучасного синтетичного матеріалу, що має багатошарову складну текстуру. Дана технологія має назву rip-stop, її часто застосовують у виробництві спальних мішків або туристичних наметів. Вона відмінно пропускає повітря, але при цьому перешкоджає проникненню вологи. Є безліч невеликих віконець з багатошаровими сітчастими вставками, які сприяють відмінній вентиляції шкіри пасажира під час прогулянки. Також дана тканина здатна затримувати до 98% сонячного випромінювання у всіх видимих ​​спектрах.

Капюшон представленої коляски має додаткове вологостійке покриття, яке одночасно має властивість відштовхувати бруд. Чистку тканинних елементів рекомендується проводити водою кімнатної температури, використовуючи делікатні миючі засоби, що не включають до складу абразивний частинки. На видному місці коляска прикрашена фірмовим логотипом бренду Maclaren (Макларен).

Технічні характеристики Maclaren коляски-тростини Mark II (Макларен Марк II)

  • вага: 3.4 кг
  • діаметр коліс: 11,5 см

Комплектація Maclaren коляски-тростини Mark II (Макларен Марк II)

  • дощовик
  • шасі з колесами
Характеристики
Каталог: 
Вік дитини: 
від 6 міс
Ширина шасі: 
45 см
Вага: 
3.30 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Maclaren коляска-трость Mark II