Emmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking

Emmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Black/Red 50422em
Emmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking All Black 50402emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Apple 50419emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Black/Blue 50423emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Black/Pink 50430emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Black/Red 50422emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Black/Yellow 50429emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Khaki 50427emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking Light Grey 50425emEmmaljunga захист від сонця для прогулянкової коляски Viking і Super Viking White Leatherette 50416em
Артикул: 50422em
Emmaljunga (Швеция)
1 650 грн.
Немає на складі

Гарний спосіб виділитися із загальної маси й ефективно захистити дитину від сонця. Прикрасять коляску різноманітні забарвлення тентів.

Закладки

Все

Опис захисту від сонця Emmaljunga (Еммалунга) для прогулянкової коляски Viking (Вікінг) і Super Viking (Супер Вікінг)

Знімний тент - захист від сонця для прогулянкових колясок Emmaljunga Viking і Super Viking. Захист від сонця розроблений з урахуванням останніх технологій. Захисний капюшон виготовлений з надсучасного матеріалу, який захистить малюка від сонячних променів і, що важливо, від ультрафіолетового випромінювання. Це можливо завдяки використанню сучасних тканин з просоченням. Вони є практичними і надійними.

Безліч кольорів допоможуть зробити коляску яскравою і неповторною, для того щоб вигідно виділитися з натовпу.

Переваги захисту від сонця Emmaljunga для прогулянкової коляски Viking і Super Viking

Дуже простий у використанні, можна встановити без особливих зусиль, завдяки сучасній системі кріплення, замінити вже наявний тент новим. Різноманітність забарвлень дозволяє міняти тенти під настрій, надаючи родзинку вашій колясці кожен раз, коли ви йдете на прогулянку.

Технічні характеристики захисту від сонця Emmaljunga для прогулянкової коляски Viking і Super Viking

  • підходить для прогулянкових колясок: Super Viking і Viking
Характеристики
Каталог: 
Вага: 
0.50 кг.
Аксесуари для колясок: 
Різне
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати