Inglesina прогулянковий блок CLASSICA

Inglesina прогулянковий блок CLASSICA Синий в клетку 5907iti
Inglesina прогулянковий блок CLASSICA Синий в клетку 5907itiInglesina прогулянковий блок CLASSICA Белый 5914itiInglesina прогулянковий блок CLASSICA Коричневый в клетку 5909itiInglesina прогулянковий блок CLASSICA Синий AC05C1MARInglesina прогулянковий блок CLASSICA Розовый с белым 7827itiInglesina прогулянковий блок CLASSICA Розовый с белым 7827iti
Артикул: 5907iti
Inglesina (Италия)
4 379 грн.
Випуск припинено

Зручний і комфортний прогулянковий блок, який без проблем встановлюється на шасі і набуває вигляду прогулянкової стильної коляски для старших діток.

Закладки

Все

Опис прогулянкового блоку Inglesina CLASSICA (Інглезіна Класіка)

Прогулянковий блок ідеально підходить для малюків, які досягли віку шести місяців і вже навчилися сидіти. Він виготовлений з матеріалів високої якості. Деталі пошиті з тканин, такі як чохол і капюшон, їх можна зняти, щоб випрати, або почистити. Пропонується дуже елегантна колірна палітра, завдяки чому батьки можуть вибрати варіант, що їм до вподоби.

Прогулянковий блок дуже просто встановлюється на шасі Inglesina Balestrino проти напрямку руху і по напрямку руху за допомогою надійної системи Easy Clip. На свій розсуд батьки можуть вибирати оптимальний варіант, враховуючи напрям вітру, дощу або особливості характеру дитини.

Переваги Inglesina CLASSICA (Інглезіна Класіка)

У прогулянковому блоці сидіння дуже комфортне для вашого малюка, положення спинки можна встановлювати в 4-х позиціях, саме нижнє з якого - горизонтальне. Надійно утримують малюка 5-титочкові ремені, що відповідають за безпеку. Капюшон безшумно складається і знімається, що дозволяє не потурбувати малюка. Зручне для мами оглядове віконце, що вбудоване в капюшон.

Для більшої зручності підніжка може регулюватися в двох положеннях. Чохол і поручень прогулянкового блоку - знімні. Ручка дуже зручна оскільки регулюється по висоті і може бути підібрана відповідно до зросту батьків. Використовувати прогулянковий блок в зимовий час дозволяє утеплений чохол-мішок для ніжок, який має зручну блискавку.

Технічні характеристики прогулянкового блоку Inglesina CLASSICA

  • внутрішні розміри блоку для прогулянок: 33х20х73 см.
  • вага: 7 кг.

Комплектація прогулянкового блоку Inglesina CLASSICA

  • чохол для ніжок
Характеристики
Вік дитини: 
від 6 міс
Ширина шасі: 
60 см
Вага: 
9.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари