Mutsy прогулянковий блок EVO Industrial

Mutsy прогулянковий блок EVO Industrial Olive SEATEVOINOLIVE
Mutsy прогулянковий блок EVO Industrial Olive SEATEVOINOLIVEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Rock SEATEVOINROCKMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Blue SEATEVOINBLUEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Blue SEATEVOINBLUEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Blue SEATEVOINBLUEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Grey SEATEVOINGREYMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Grey SEATEVOINGREYMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Grey SEATEVOINGREYMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Indigo SEATEVOININDIGOMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Indigo SEATEVOININDIGOMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Stone SEATEVOINSTONEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Stone SEATEVOINSTONEMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Charcoal SEATEVOINCHARCOALMutsy прогулянковий блок EVO Industrial Lava Grey SEATEVOINLAGREY
Артикул: SEATEVOINOLIVE
Mutsy (Нидерланды)
3 518 грн.
Немає на складі

Реверсивний прогулянковий модуль Mutsy EVO Industrial, який характеризується високим функціоналом, перетворить прогулянки з малюком старше шести місяців в суцільне задоволення!

Закладки

Все

Опис Mutsy прогулянкового блоку EVO Industrial (Мутсі Індастріал Ево)

Модуль для прогулянок призначений для перевезення дитини, яка вже вміє сидіти самостійно. Він просторий, тому навіть у зимовому верхньому одязі дитині буде зручно подорожувати в колясці. Виконано прогулянковий блок Mutsy EVO Industrial (Мутсі Індастріал Ево) з якісних і довговічних матеріалів. Спинка в ньому регулюється за кутом нахилу, а безпеку забезпечують знімний бампер і ремені, які кріпляться в п'яти точках.

Переваги прогулянкового блоку Mutsy EVO Industrial

Форма сидіння виконана таким чином, що хребет дитини не відчуває навантаження. Якщо під час прогулянки маленький пасажир вирішить поспати, спинку можна опустити до горизонтального положення. Завдяки підніжці, яка регулюється по висоті, спальне місце можна подовжувати. Додатковий комфорт дитині забезпечує великий капюшон. У ньому виробник передбачив висувний козирок. Завдяки наявності оглядового віконця мама завжди зможе спостерігати за дитиною, яка знаходиться в колясці. Переживати про безпеку малюка не доведеться, тому що його в прогулянковому блоці Mutsy EVO Industrial (Мутсі Індастріал Ево) міцно утримують ремені. Вони кріпляться в п'яти точках, а м'які накладки позбавлять дитину від неприємних відчуттів. Знімний бампер підвищує ступінь безпеки прогулянок. Установка прогулянкового модуля Mutsy EVO Industrial (Мутсі Індастріал Ево) на шасі здійснюється одним рухом. Його можна встановлювати як обличчям по напряму руху, так і обличчям до мами.

Оббивка прогулянкового блоку Mutsy EVO Industrial (Мутсі Індастріал Ево) виконана з міцного текстилю. Він довго зберігає привабливий зовнішній вигляд, не пропускає вологу і добре чиститься. Оббивка прогулянкового модуля знімна. Незаперечною перевагою є і наявність шести стильних кольорів, які підійдуть і хлопчикам, і дівчаткам.

Технічні характеристики прогулянкового блоку Mutsy EVO Industrial

  • розмір сидіння (ВхШхД) 24х30х49 см
  • висота від землі 48 см
  • спинка регулюється за кутом нахилу
  • бампер знімний
  • п'ятиточкові ремені безпеки
  • великий капюшон
  • довжина спального місця 85 см
  • вага 3,7 кг

Комплектація Mutsy EVO Industrial

  • прогулянковий блок
Характеристики
Вік дитини: 
від 6 міс
Вага: 
3.70 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати