Mutsy прогулянковий блок ICON

Mutsy прогулянковий блок ICON Classic Grey SEATICONVICIG
Mutsy прогулянковий блок ICON Classic Grey SEATICONVICIGMutsy прогулянковий блок ICON Twilight Blue SEATICONVITWBMutsy прогулянковий блок ICON Jade Green SEATICONVIJAG
Артикул: SEATICONVICIG
Mutsy (Нидерланды)
3 815 грн.
Немає на складі

У прогулянковому блоці Mutsy ICON інженерам вдалося поєднати вічну класику з ультрасучасним функціоналом.

Закладки

Все

Опис Mutsy прогулянкового блоку ICON (Мутсіі Айкон)

Прогулянковий блок Mutsy ICON (Мутсіі Айкон) вигідно виділяється на тлі продукції конкурентів стильним дизайном, відмінними комплектуючими і технічним оснащенням. Він чудово підходить для комплектації коляски для прогулянок з дітьми від народження до трьох років. Mutsy ICON (Мутсі Айкон) володіє величезним запасом міцності, тому можна бути впевненим, що дана модель прослужить весь той час, коли ваша сім'я буде відчувати необхідність в колясці як такої, і при цьому вона жодного разу вас не підведе на прогулянці. Прогулянковий блок Mutsy ICON (Мутсі Айкон) володіє відмінними ходовими якостями і маневреністю, тому він буде однаково зручним, як на ґрунтовій дорозі, так і на людній міській вулиці або в торговому центрі. Установка на шасі прогулянкового модуля можлива в двох положеннях.

Переваги Mutsy прогулянкового блоку ICON (Мутсі Айкон)

Прогулянковий блок Mutsy Icon (Мутсі Айкон) реверсивний. Можлива його установка на шасі в двох напрямках. Він оснащений п'ятиточковими ременями безпеки, використання яких рекомендується починати, коли малюк досягне віку шести місяців. У даного модуля передбачено регулювання спинки в одному з чотирьох положень. Є і підніжка, що регулюється під зріст маленького пасажира. Бампер безпеки оброблений натуральною шкірою модного рудого кольору. Текстиль прогулянкового блоку має унікальні якості, тому всередині нього дитині буде сухо, тепло і затишно круглий рік.

Сучасна система фіксації дозволяє знімати і встановлювати прогулянковий блок Mutsy Icon (Мутсіі Айкон), діючи однією рукою. Для зручності маленького пасажира передбачена можливість розкладання крісла в зручне і просторе спальне місце. Особлива конструкція капюшона і продумане місце положення модуля дозволяють при необхідності надійно укрити малюка від вітру, дощу чи сонця. Для додаткової безпеки пасажира передбачені регульовані ремені безпеки, а також знімний бампер безпеки. Весь колясочний текстиль може бути швидко і просто знятий для прання або чищення.

Технічні характеристики Mutsy прогулянкового блоку ICON

  • вік від народження до 3 років
  • тип складання «книжка»
  • великий капюшон з оглядовим віконцем
  • спинка регулюється за кутом нахилу (4 положення)
  • вага 4 кг

Комплектація Mutsy прогулянкового блоку ICON

  • прогулянковий блок
Характеристики
Вік дитини: 
від 6 міс
Вага: 
4.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати