Bugaboo база Donkey3

Bugaboo база Donkey3 Aluminium 180110ZW05
Bugaboo база Donkey3 Aluminium 180110ZW05Bugaboo база Donkey3 Aluminium 180110ZW05Bugaboo база Donkey3 Aluminium 180110ZW05Bugaboo база Donkey3 Aluminium 180110ZW05
Артикул: 180110ZW05
Bugaboo (Нидерланды)
22 712 грн.
Є на складі

Плануєте розширення сім'ї? База Bugaboo Donkey 3 легко трансформується в двухмісну всього за три натискання і ваша коляска буде готова для двох!

Закладки

Все

База Donkey3 продається лише в комплекті з універсальною коляскою Donkey3.
 

Опис базы Bugaboo Donkey3 (Бугабу Данки 3)
Каркас не лише спритний, компактний і стильний, але і пристосований. Незалежно від того, використовуєте ви шасі як прогулянкову коляску чи як двухмісну, її можна маневрувати однією рукою і навіть проходити через будь-які стандартні двері в режимі дуету.

Незважаючі на свою величезну місткість, шасі Bugaboo Donkey 3, ширина якого становить 60 см,  все ще проходить через всі стандартні двері. Ніщо не заважає вам виходити на вулицю і веселитися зі своїми дітьми, коли вони разом досліджують світ!

Переваги бази Bugaboo Donkey3
Завдяки переднім поворотним колесам, широкому радіусу повороту і повністю регульованим кермом, Bugaboo Donkey 3 легко маневрувати однією рукою. Завядки великми вспіненим колсеам, рухи по тротуарам будуть легкі та невимушені. Крім того, його можна перевести в двоколісне положення для більш легкої їзди по піску або снігу! Великі колеса Bugaboo Donkey 3 забезпечують плавний і нестримний рух вашої дитини на будь-якій поверхні, навіть коли коляска повністю завантажені або трансформовані в двосторонню коляску. Нахиліть крісло для сну і помістіть його в вертикальне положення, коли дітлахи захочуть побачити світ.

Характеристики бази Bugaboo Donkey3

  • легкий матеріал
  • регульована ширина
  • просто складається
  • ручка регулювання висоти
  • підходить люлька і прогулянковий блок Donkey3

Комплектація бази Bugaboo Donkey3

  • шасі
Характеристики
Каталог: 
Ширина шасі: 
74 см
Вага: 
0.00 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати