Inglesina шасі ZIPPY FREE

Inglesina шасі ZIPPY FREE Серебристый 6500iti
Inglesina шасі ZIPPY FREE Серебристый 6500itiInglesina шасі ZIPPY FREE Темно-серый 6504itiInglesina шасі ZIPPY FREE Graphite 4552iti
Артикул: 6500iti
Inglesina (Италия)
5 763 грн.
Немає на складі

Сучасний дизайн, незалежна гальмівна система, зручне складання - все це характеризує шасі тільки з позитивного боку.

Закладки

Все

Опис шасі Inglesina ZIPPY FREE (Інглезіна Зіппі Фрі)

Шасі характеризується відмінним сучасним зовнішнім виглядом, володіючи при цьому необхідним обладнанням для зручного використання. Ручки даної моделі не тільки мають цікавий сучасний дизайн, але і достатню функціональність - їх можна обертати, налаштувати на необхідний рівень по висоті, а також налаштовувати по ходу руху. Для фіксації ручок на їх внутрішній стороні знаходиться спеціальна кнопка, що дозволяє регулювати механізм простим рухом руки.

Установка колясок на раму здійснюється без особливих зусиль, за допомогою зручної системи «Easy Clip». Сидіння можна фіксувати на шасі за бажанням в напрямку або проти напрямку руху.

Переваги Inglesina ZIPPY FREE

Шасі обладнане незалежною гальмівною системою, розміщеною на задніх колесах. Поворотними є передні колеса. Завдяки своїй ергономічній формі, модель є досить маневреною і рухомою.

Механізм складання шасі (тип - «парасолька») робить її досить стійкою в складеному вигляді, що дуже важливо, так як модель займає дуже мало місця.

Від випадкового складання шасі вберігають два надійних замка безпеки.

Модель виготовлена з алюмінію і якісного пластику, що робить її легкою для переміщення, так що при необхідності коляску можна взяти з собою в подорож.

Відповідаючи вимогам покупців, що цінують дизайн і практичність, рама призначена для установки колясок Inglesina Zippy Free, а також моделі Inglesina Zippy Free System.

Технічні характеристики Inglesina ZIPPY FREE

  • розмір в стані користування: 53x88x105 см.
  • розмір в стані зберігання: 37x99 см.
  • шасі вагою: 7,8 кг.
Характеристики
Каталог: 
Вага: 
8.00 кг.