Mutsy шасі для коляски Evo

Mutsy шасі для коляски Evo Farmer Graphite EVO18FADG
Mutsy шасі для коляски Evo Farmer Black EVO15BMutsy шасі для коляски Evo Farmer Silver Standart EVO15SMutsy шасі для коляски Evo Farmer Silver EVO18FASMutsy шасі для коляски Evo Farmer Silver EVO18FASMutsy шасі для коляски Evo Farmer Graphite EVO18FADGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Graphite EVO18FADGMutsy шасі для коляски Evo Industrial графит EVO16UNINDGMutsy шасі для коляски Evo Industrial графит EVO16UNINDGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Blue Grey EVO17FABGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Blue Grey EVO17FABGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Green Blue EVO18FAGBMutsy шасі для коляски Evo Farmer Green Blue EVO18FAGBMutsy шасі для коляски Evo Farmer Black Brown EVO18FABBMutsy шасі для коляски Evo Farmer Black Brown EVO18FABBMutsy шасі для коляски Evo Farmer Black EVO18FABMutsy шасі для коляски Evo Farmer Black EVO18FABMutsy шасі для коляски Evo Farmer Black Brown Grip EVO19BRGRBMutsy шасі для коляски Evo Farmer Dark Grey Brown Grip EVO19BRGRDGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Dark Grey EVOI8FADGMutsy шасі для коляски Evo Farmer Dark Grey EVOI8FADGMutsy шасі для коляски Evo Standard Brown Grip EVO19BRGRSMutsy шасі для коляски Evo Standard Grey Grip EVO19GRGRS
Артикул: EVO18FADG
Mutsy (Нидерланды)
8 564 грн.
Немає на складі

Шасі з колесами, які повертаються, воно маневрене та компактне, ручка регулюється по висоті. Легке та надійне, нахил прогулянкового блоку регулюється.

Закладки

Все

Опис шасі для коляски Mutsy Evo (Мутсі Єво)

Надійне та міцне шасі, воно компактне та легко складається, може поміститися в багажнику маленького авто. Ручка моделі зручна, вона регулюється по висоті, що придає комфорту в управлінні кляскою.

 Є можливість встановити прогулянковий блок на шасі в двох направленнях руху. Також можна змінювати нахил блоку для більшої зручності малюка. Колеса моделі повертаються передні, це придає маневреності моделі, вона легка та надійна.

Люльку зручно та легко встановити на шасі. Модель надійна та практична, має гарну прохідність та легких хід по борогам будь-якої якості.

Переваги шасі для коляски Mutsy Evo (Мутсі Єво)

Чудова модель, легко встановити прогулянковий блок та люльку на шасі. Виготовлено з матеріалів відмінної якості, надійне та міцне. Колеса стійкі до зношення, задні великі та прохідні, передні маневрені. Шасі з можливістю встановлення прогулянкового блоку в двох різних напрямках руху. Легко й компактно складається, зручне у зберіганні. Модель ергономічна, ручка зручна, вона регулюється, коляскою зручно керувати. На дану модель можна встановити автокрісло Mutsy Safe2Go Evo, для малюків від народження до 13 кг вагою. 

Технічні характеристики шасі для коляски Mutsy Evo (Мутсі Єво)

  • ширина шасі 61 см
  • вага шасі 8,4 кг
Характеристики
Каталог: 
Вік дитини: 
від народження
Ширина шасі: 
61 см
Вага: 
8.20 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Видеоинструкция для коляски Mutsy EVO