Orbit Baby шасі G5

Orbit Baby шасі G5 Black OB-131
Orbit Baby шасі G5 Rose Gold OB-62Orbit Baby шасі G5 Rose Gold OB-62Orbit Baby шасі G5 Black OB-131Orbit Baby шасі G5 Black OB-131Orbit Baby шасі G5 Titanium OB-132Orbit Baby шасі G5 Titanium OB-132
Артикул: OB-131
Orbit Baby (США)
18 200 грн.
Є на складі

Особливістю шасі Orbit Baby G5 є інноваційне конструктивне рішення та унікальна система SmartHub™. Поворотна платформа SmartHub™ забезпечує легкий спосіб стикування, надійне кріплення та обертання модулів у поєднанні з технологією 3DRotation™.

Закладки

Все

Опис Orbit Baby шасі G5 (Орбіт Бейбі Жі 5)

Рама для коляски Orbit Baby G5 виготовлена з легкого анодованого алюмінію, застосовується в аерокосмічній індустрії. Спеціальний трикутний профіль виготовляється за допомогою унікальної технології гарячого об'ємного кування та забезпечує надміцну структуру матеріалу. Особливістю шасі Orbit Baby G5 є інноваційне конструктивне рішення та унікальна система SmartHub™. Поворотна платформа SmartHub™ забезпечує легкий спосіб стикування, надійне кріплення та обертання модулів у поєднанні з технологією 3DRotation™. У механізмі складання шасі Orbit Baby використовують шарнірні головки, виготовлені за німецькою технологією igus®. На сьогоднішній день сферичні наконечники igus® є найбільш прогресивним рішенням за рахунок малої ваги (вони легші за звичайні на 80%), а також найвищої стійкості до корозії, кислот і лугу. Це означає, що механізм складання шасі може витримати найсуворіші погодні умови, не втрачаючи міцності конструкції при частому використанні. Конструкція та матеріали оптимізовані за міцністю та вагою. Шасі оснащено преміальною системою підвіски Quadshock™, яка забезпечує поглинання ударів та плавність ходу на будь-якій поверхні, в т.ч. і бездоріжжям. Компактне тривимірне складання шасі дозволяє без особливих труднощів зберігати та транспортувати його. Задні колеса виготовлені з зовнішньої шини, що не сплющується, і внутрішнього шару з етиленвінілацетату для стійкого і плавного руху. Шини, що не вимагають накачування, виготовлені з легкого та міцного матеріалу EVA. Передні поворотні колеса, що блокуються.

Конструкція шасі коляски Orbit Baby G5 за допомогою спеціального адаптера Helix Plus дозволяє адаптувати коляску для двох дітей.

Продукт повністю виготовлений із сертифікованих матеріалів, що задовольняють вимогам найжорстокіших стандартів США та Європи. Це означає, що продукти Orbit Baby нешкідливі як малюка, так навколишнього середовища. Відповідає стандартам безпеки ASTM F833. Відповідає вимогам Prop 65, 16CFR, CPSC та CPSIA.

Переваги Orbit Baby шасі G5

Телескопічні ручки. Стильна телескопічна ручка у вигляді керма з великим діапазоном висоти від 102 до 117 см підлаштовується під будь-який зріст.
Складна рама. Компактне тривимірне складання шасі дозволяє без особливих труднощів зберігати та транспортувати його. Стійко у вертикальному положенні.
Система амортизації Quadshock. Запатентована система амортизації передніх коліс Quadshock™ поглинає удари та нерівності. Завдяки використанню еластомеру, що забезпечує плавну їзду.
Колеса. Колеса виготовлені з легкого та міцного матеріалу EVA. Передні поворотні колеса з фіксацією.

Характеристики Orbit Baby шасі G5

  • діаметр коліс: передні – 18 см, задні – 24 см
  • регульована по висоті телескопічна батьківська ручка, діапазон висоти: 102-117 см
  • ширина колісної бази: 61 см
  • вага шасі: 8,8 кг
  • розміри у складеному вигляді: 83 x 39 x 33 см
  • матеріал: алюміній

Комплектація Orbit Baby шасі G5

  • рама коляски Orbit Baby G5
  • 2 передні колеса
  • 2 задніх колеса
  • підсклянник
Характеристики
Каталог: 
Ширина шасі: 
61 см
Вага: 
8.80 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати