Peg Perego шасі Duette

Peg Perego шасі Duette Piroet ICDU0200NL77
Peg Perego шасі Duette Black ICDU0100NL77Peg Perego шасі Duette Piroet ICDU0200NL77Peg Perego шасі Duette Piroet ICDU0200NL77
Артикул: ICDU0200NL77
Peg Perego (Италия)
8 810 грн.
Є на складі

Дбайливі батьки оцінять переваги управління шасі та комфорт під час транспортування.  Модель відрізняється зручною колісною базою та невеликими розмірами.

Закладки

Все

Опис шасі Peg Perego Duette (Пеж Перего Дует)

Модель є зручною колісною базою, відрізняється простотою в керуванні та надійністю конструкцією. При виготовлені шасі використовувався міцний та легкий матеріал – алюміній.

Керуючий механізм просто влаштований, це зроблено для того, щоб було легко керувати коляскою на поганих дорогах. Шасі стійке, тому мамі не буде важко гуляти з дитиною по паркові, по лісу, чи в інших місцях, де немає хороших доріг. При необхідності керуючий механізм можна прилаштувати до передніх коліс, цей варіант керування підійде під час прогулянок в погану погоду.

Шасі легко транспортується, на ручці є важіль для складання. В складеному вигляді шасі вміщується в любе авто. Для зручності перенесення є бокові ручки.

Переваги Peg Perego Duette (Пег Перего Дуэт)

М’який хід шасі забезпечується наявністю великих коліс з підвіскою та гарною амортизацією. При їзді в лісі діти не будуть відчувати дискомфорту від вібрації. Передні колеса поворотні та маневрені. Гальмами обладнані задні колеса, що дозволяє швидко зупинитися при небезпеці.

Шасі може змінюватися, його можна доукомплектувати встановивши два чудових прогулянкових блоки Duette SW, два автомобільних крісла Primo Viaggio Tri-Fix Asip, а також люльку Navetta. Ці предмети можна комбінувати. Таким чином ваші діти будуть мати все необхідне.

Велика корзина дозволить вмістити  багато речей.

Технічні характеристики шасі Peg Perego Duette

  • діаметр 4 коліс: 30 см кожне
  • шасі в ширину: 60 см
  • вага шасі: 11,3 кг
Характеристики
Каталог: 
Вік дитини: 
від 6 міс
Ширина шасі: 
60 см
Вага: 
12.90 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати