Joolz Day2/Day3 зимові колеса

Joolz Day2/Day3 зимові колеса Silver 560006
Joolz Day2/Day3 зимові колеса Black 560011Joolz Day2/Day3 зимові колеса Silver 560006
Артикул: 560006
Joolz (Нидерланды)
2 639 грн.
Є на складі

Білосніжний сніг тепер принесе радість не тільки дитині, але і її батькам, адже коляска, оснащена зимовими колесами Joolz Day2/Day3, перетворюється в всюдихід!

Закладки

Все

Опис Joolz Day2/Day3 зимових коліс (Джулз Дей2/3)

Коли якість дорожнього покриття залишає бажати кращого, під ногами бруд або підталий сніг, отримати задоволення від прогулянки з маленькою дитиною непросто. Ці перешкоди залишилися в минулому, адже для сучасних батьків голландський бренд Joolz (Джулз) розробив спеціальні зимові колеса Day2/Day3 (Джулз Дей2/3), які відрізняються високою прохідністю по розбитим дорогам. Змінивши стандартні колеса, що входять в базову комплектацію коляски, можна збільшити прохідність коляски в рази.

Переваги Joolz Day2/Day3 зимових коліс

Зимові колеса Joolz Day2/Day3 (Джулз Дей2/3) виконані з поліуретану. Цей матеріал відрізняється підвищеною міцністю. Крім того, батькам не доведеться возити з собою насос, адже ці колеса і проколів не бояться, і підкачування не потребують. Виробник оснастив поверхню глибоким фігурним протектором, завдяки якому коляска з легкістю долає будь-які перешкоди, що виникають під час прогулянки. Комфортна їзда, легке управління і надійна стабільність гарантовані. Складається коляска з зимовими колесами Joolz Day2/Day3 (Джулз Дей2/3) так, як і в базовій комплектації. Зберігати її в складеному вигляді можна і в квартирі, в багажнику автомобіля.

Технічні характеристики Joolz Day2/Day3 зимових коліс

  • матеріал поліуретан
  • глибокий фігурний протектор

Комплектація Joolz Day2/Day3 зимових коліс

  • колеса
Характеристики
Вага: 
1.00 кг.
Аксесуари для колясок: 
Різне
Аксесуари
Відгуки

Коментувати