MIBB пеленатор з ванночкою TEDDY

MIBB пеленатор з ванночкою TEDDY 821em
MIBB пеленатор з ванночкою TEDDY 821em
Артикул: 821em
MIBB (Италия)
12 685 грн.
Немає на складі

Закладки

Все

Особливості MIBB пеленатора з ванночкою TEDDY:

Італійська компанія MIBB займається випуском меблів ось уже сорок років. Вся продукція виготовляється з величезною турботою, з любов'ю до малюків та їхніх батьків.
Параметри і розміри дитячих меблів ідеальні для того, щоб дитячі ліжечка і пеленатори були зручні для батьків і максимально комфортні для малюків.
Оригінальний дизайн і м'які кольори роблять меблі MIBB легко впізнаваними. Практичність і функціональність чудово поєднується з чудовим зовнішнім виглядом. Великі яскраві малюнки на забарвлених в ніжні кольори поверхнях розважають дитину і розвивають її фантазію.
Дитячі ліжечка MIBB практичні, і за рахунок зручного механізму трансформації, вони буквально ростуть разом з малюком. Кожна серія меблів має оригінальне, неповторне колірне рішення, елегантність якого так властива італійським виробникам.
На дитячі ліжечка MIBB наносять унікальні натуральні покриття повністю виключаючі можливість випаровування шкідливих речовин, що особливо важливо для новонароджених, які проводять дуже багато часу в ліжечках.
Округлі лінії і відсутність небезпечних для малюка елементів робить дитячі кімнати mibb особливо зручними і безпечними.

Характеристика MIBB пеленатора з ванночкою TEDDY:

  • пеленальний столик з двома ящикими з колекції Тедді
  • тримачі прикрашені білою кулею в середині срібні серця.
  • замість ніг, пеленальний столик оснащений колесами, які дозволяють легко переміщати його в зручному місці по вашій квартирі
  • колеса мають блокувальну систему

Розміри пеленатора з ванночкою TEDDY:

  • Розміри: 75x90x46 см
  • Дитина вік: 0 +
  • Матеріал: МДФ, Бук
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати