Pinio комод Marsylia

Pinio комод Marsylia Белый 1002003
Pinio комод Marsylia Белый 1002003Pinio комод Marsylia Белый 1002003
Артикул: 1002003
Pinio (Польша)
15 400 грн.
Немає на складі

Чудове доповнення будь-якого дизайну - стильні меблі в стриманому класичному стилі, нейтрального білого кольору, який доречний у будь-якій обстановці.

Закладки

Все

Опис Pinio комода Marsylia (Пініо Марсилія)

Комод Pinio Marsylia (Пініо Марсилія) - це дійсно універсальні меблі. Коли ваша дитина мала, вона здатна, будучи обладнаною додатковими опціями, значно допомогти вам. Матеріали, які використані для виготовлення комода, повністю безпечні для малюка і вагітних.

Місткий верхній ящик обладнаний плавним механізмом доводу від німецького бренду Häfele (Гефеле), який перешкоджає випадковим травмам дитячих пальчиків при закриванні. Дана фурнітура для меблів дуже високої якості, вона зберігає свою початкову функціональність навіть через роки експлуатації.

Переваги Pinio комода Marsylia (Пініо Марсилія)

Чудові дитячі меблі з колекції Marsylia (Марсилія) відмінна від інших лінійок бренду Pinio (Пініо). Натхненням для її створення польським дизайнерам послужили прекрасні види на французьку Рів'єру. Дані меблі не просто стильні і якісні, вони ще й здатні впливати на розвиток творчого мислення малюка. Особливий шарм даним меблям надають стилізовані таблички з написами французькою мовою. Всього їх три варіанти: La Mer - море, La Plage - пляж, Le Soleil - сонце. Дана атрибутика - це немов останні штрихи художника над дописаним полотном, довершують кінцеве враження від цієї стильних меблів.

Велику увагу бренд Pinio (Пініо) приділяє і безпеці своїх меблів. Якісна німецька фурнітура Häfele (Гефеле) оснащена системою плавного доводу ящиків, яка запобігає травмуванню. Не можна не відзначити і прекрасний матеріал, вибраний даним брендом для виробництва меблів. Масив сосни з екологічних районів чудово позначається на атмосфері приміщення, де знаходиться меблі, виготовлені з нього. Унікальні властивості даного сорту дерева вже відомі досить давно - вона здатна регулювати вологість у приміщенні природним чином. Коли в кімнаті сухо - вона віддає вологу зі своїх надр, а коли зайво волого - забирає. Не можна не відзначити і чудову фарбу, використану в цій лінійці меблів. Її основа - це вода, тому вона абсолютно безпечна для дитини. Ця фарба не має запаху, вона нетоксична і гіпоалергенна, - а це сама головна риса в дитячих меблях.

Технічні характеристики Pinio комода Marsylia (Пініо Марсилія)

  • матеріал: ДСП , масив сосни
  • колір: білий
  • розміри: 1000х520х940 мм
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати