COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін 3130 деталей

COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін 3130 деталей COBI-3086
COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін 3130 деталей COBI-3086COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін 3130 деталей COBI-3086COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін 3130 деталей COBI-3086
Артикул: COBI-3086
Cobi (Польща)
11 875 грн.
Є на складі

COBI конструктор Авіаносець Граф Цепелін - модель легендарного німецького авіаносця, що складається з 3130 деталей.

Закладки

Все

Опис Cobi конструктора Авіаносець Граф Цепелін (Кобі)

Використайте набір будівельних цеглинок COBI, щоб побудувати модель легендарного німецького авіаносця Graf Zeppelin. Модель виконана в стандартному масштабі 1: 300. Рекордно великий набір, що складається з 3130 блоків, забезпечить багато годин захоплюючого будівництва.

Використовувані високоякісні принти точно відтворюють розпис палуби і деталей корабля часів Другої світової війни. Відбитки не стирається навіть при інтенсивному використанні. Вперше COBI спроектував працює бортовий ліфт. За допомогою ручки, розташованої в невидимій частині фюзеляжу, ви можете піднімати і опускати кермо висоти з прикріпленим до нього літаком. Модель комплектується 5-блоковими мікропланамі, які виконані в двох колірних варіантах.

Переваги Cobi конструктора Авіаносець Граф Цепелін

Авіаносець Graf Zeppelin може бути встановлений на стенд, що входить в комплект, на якому є табличка з назвою і масштабом моделі. Цей просунутий і ексклюзивний набір обов'язково сподобається як юним, так і дорослим любителям ВМФ, історії і моделізму.

Дитина буде захоплений цікавим заняттям, яке розвиває його творче мислення, уяву, а також позитивно впливає на дрібну моторику.

Конструктор зроблений з якісних і безпечних для здоров'я матеріалів. Повністю сумісний з іншими марками будівельних блоків. Барвиста картонна упаковка з ефектним зображенням зібраного набору.

Характеристики Cobi конструктора Авіаносець Граф Цепелін

  • тип: пластиковий, класичний
  • вік: 10+
  • кількість деталей: 3130
  • матеріал: пластик
  • розмір упакування: 75x10x32 см

Комплектація Cobi конструктора Авіаносець Граф Цепелін

  • 3130 деталей конструктора Cobi
Характеристики
Каталог: 
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати