Cobi конструктор Титанік

Cobi конструктор Титанік COBI-1914A
Cobi конструктор Титанік COBI-1914ACobi конструктор Титанік COBI-1914ACobi конструктор Титанік COBI-1914A
Артикул: COBI-1914A
Cobi (Польща)
2 175 грн.
Є на складі

Конструктор Cobi Титанік дозволить зібрати з безлічі деталей унікальну модель британського трансатлантичного лайнера «Титанік».

Закладки

Все

Опис Cobi конструктора Титанік (Кобі)

Унікальна модель британського трансатлантичного лайнера «Титанік», який був побудований в 1911 році. Під час свого першого плавання 14 квітня, 1912 по маршруту Саутгемптон-Шербур-Квінстаун-Нью-Йорк, британський лайнер «Титанік» зіткнувся з айсбергом і затонув. Під днищем моделі є колеса, які дозволяють пересувати корабель по поверхні. Детальна інструкція крок за кроком пояснює збірку, із зазначенням використовуваних деталей і наочними ілюстраціями. Деталі сумісні з конструкторами інших брендів, наприклад Lego. Набір призначений для дітей від шести років і старше. Збирається без клею, все необхідне для збірки в комплекті.

Переваги Cobi конструктора Титанік

Всі деталі виконані з якісного пластика і легко стикуються один з одним. Захоплення конструктором здатне дарувати дитині радість гри і одночасно розвивати його уяву, творче мислення, моторику. У коробку Cobi Титанік вкладена ілюстрована кольорова інструкція, що показує як і в якій послідовності необхідно збирати модель, а також її варіанти. Конструктор характеризується високою якістю, прийнятною ціною, привабливою упаковкою і багатою колірною гамою. Зібрана модель має рухливі елементи.

Характеристики Cobi конструктора Титанік

  • вік: для дітей від 6 років
  • пол: для хлопчиків
  • розмір зібраної моделі (Д х Ш х В): 61,5 х 23 х 20 см
  • тип упаковки: картонна коробка

Комплектація Cobi конструктора Титанік

  • конструктор кількість деталей: 600 шт.
  • інструкція
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
6+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати