Cobi конструктор World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil

Cobi конструктор World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil COBI-3036
Cobi конструктор World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil COBI-3036Cobi конструктор World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil COBI-3036Cobi конструктор World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil COBI-3036
Артикул: COBI-3036
Cobi (Польща)
2 250 грн.
Немає на складі

Конструктор Cobi World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil - ліцензійний набір з відомої комп'ютерної on-line гри World of Tanks.

Закладки

Все

Опис Cobi конструктора World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil (Кобі Ворлд Оф Тенкс Ягдпанзер Крокодил)

Надважкий німецький танк масою 130-140 тонн, розроблявся як альтернатива розробленому надважкому танку Maus, який при подібних бойових характеристиках з «Маусом» був би досить технологічним для масового виробництва. Проектування почалося 30 липня 1943 року в Фрідберзi. Розробку конструкції і будівництво дослідного зразка вела фірма «Adler». Незважаючи на особистий наказ Гітлера в кінці 1944 року припинити всі роботи над надважкими танками (що стосується як Е-100, так і розробляємого паралельно з ним «Maus»), проектування тривало повільними темпами і було розпочато будівництво прототипу.

Тривали роботи на заводі Henschel в Хаустенбецi і на полігоні Зеннелагер аж до закінчення війни. Незавершений дослідний зразок (шасі без башти) був захоплений в Зеннелагерi на заводі «Хеншель» англійськими військами. У червні 1945 року Е-100 був переправлений до Великобританії для всебічних випробувань. Потім напівготовий Е-100 був відправлений на металобрухт, тому до наших днів не зберігся.

Переваги Cobi конструктора World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil

Дитина буде захоплена цікавим заняттям, яке розвиває її творче мислення, уяву, а також позитивно впливає на дрібну моторику. За допомогою детальної яскравої інструкції, малюкові буде легше зібрати модель з рухомими елементами і різні її варіації. Модель танка Jagdpanzer E-100 Krokodil в готовому вигляді вражає уяву. Дитина буде задоволена тим, що самостійно зібрала конструктор.

Танк оснащений рухомою гарматою, вiдкриваючимся люком для екіпажу, моторним відділенням і обертаючимися колесами. У наборі також можна знайти мініфігурку німецького танкіста, бінокль, гайковий ключ, лист наклейок з емблемами і написами німецькою мовою, 2 бонус-коди для онлайн-гри World of Tanks.

Зроблений з якісних і безпечних для здоров'я матеріалів. Повністю сумісний з іншими марками будівельних блоків. Барвиста картонна упаковка з ефектним зображенням зібраного набору.

Характеристики Cobi конструктора World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil

 • вік: з 7 років
 • матеріал: пластик
 • кількість деталей: 950
 • розміри зібраної моделі (ДхШхВ): 39х12х13 см
 • розміри упаковки (ДхШхВ): 50х8х32 см

Комплектація Cobi конструктора World Of Tanks Jagdpanzer E-100 Krokodil

 • 950 цеглинок
 • мініфігурка німецького танкіста
 • бінокль
 • гайковий ключ
 • лист наклейок
 • інструкція
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
7+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати