Cobi конструктор World Of Tanks КВ-2

Cobi конструктор World Of Tanks КВ-2 COBI-3039
Cobi конструктор World Of Tanks КВ-2 COBI-3039Cobi конструктор World Of Tanks КВ-2 COBI-3039Cobi конструктор World Of Tanks КВ-2 COBI-3039
Артикул: COBI-3039
Cobi (Польща)
2 275 грн.
Немає на складі

Конструктор Cobi World Of Tanks КВ-2 - ліцензійний набір з відомої комп'ютерної on-line гри World of Tanks.

Закладки

Все

Опис Cobi конструктора World Of Tanks КВ-2 (Кобі Ворлд Оф Тенкс)

Климентій Ворошилов (КВ-2) радянський важкий штурмовий танк початкового періоду Другої світової війни. Броньовий корпус танка зварювався з катаних броньових плит товщиною 75, 40, 30 і 20 мм. Броньовий захист рiвномiцний, протизнарядний. Броньовані плити лобової частини машини встановлювалися під раціональними кутами нахилу.

Серійне виробництво танків КВ почалося в 1940 році, тоді як аналогічний клас танків - "Тигр" - з'явився у німців тільки в кінці 1942 року. У передній частині корпусу танка знаходилося рульове відділення, в середині - бойове відділення, а ззаду - моторне відділення. Транспортний засіб було також оснащено зубчастими колесами в задній частині корпусу і з 6 подвійними колесами, розташованими з кожного боку, підвішеними на поздовжніх важелях.

Слід підкреслити, що сам по собі танк KB - машина досить суперечлива. Варто зауважити що в 1941 році цей танк був особливо не потрібен - у нього просто не було гідного супротивника. Ніяких же явних бойових переваг перед середнім Т-34, за винятком більш товстої броні, він не мав. Озброєння було таким же, а маневреність гірше.

Переваги Cobi конструктора World Of Tanks КВ-2

Дитина буде захоплена цікавим заняттям, яке розвиває її творче мислення, уяву, а також позитивно впливає на дрібну моторику. За допомогою детальної яскравої інструкції, малюкові буде легше зібрати модель з рухомими елементами і різні її варіації. Модель танка КВ-2 в готовому вигляді вражає уяву. Дитина буде задоволена тим, що самостійно зібрала конструктор.

Танк оснащений поворотною баштою з рухомою гарматою, люком для екіпажу, двигунним люком і обертаючимися колесами. У наборі також можна знайти мініфігурку радянського танкіста, лист наклейок з емблемами і написами російською мовою, 2 бонус-коди для онлайн-гри World of Tanks.

Зроблений з якісних і безпечних для здоров'я матеріалів. Повністю сумісний з іншими марками будівельних блоків. Барвиста картонна упаковка з ефектним зображенням зібраного набору.

Характеристики Cobi конструктора World Of Tanks КВ-2

  • вік: з 8 років
  • матеріал: пластик
  • кількість деталей: 595
  • розміри зібраної моделі (ДхШхВ): 24х12х12,5 см
  • розміри упаковки (ДхШхВ): 45х6х31 см

Комплектація Cobi конструктора World Of Tanks КВ-2

  • 595 цеглинок Cobi
  • мініфігурка радянського танкіста
  • лист наклейок
  • інструкція
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
8+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати