Cobi конструктор World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт»

Cobi конструктор World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» COBI-3082
Cobi конструктор World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» COBI-3082Cobi конструктор World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» COBI-3082Cobi конструктор World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» COBI-3082
Артикул: COBI-3082
Cobi (Польща)
3 500 грн.
Немає на складі

Конструктор Cobi World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» - ліцензійний набір з відомої комп'ютерної on-line гри World of Warships.

Закладки

Все

Опис Cobi конструктора World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт» (Кобі Ворлд Оф Воршіпс)

Став одним з найвідоміших і заслужених британських лінкорів якi пройшли обидві світові війни. На кораблях цієї серії ВМС Великобританії вперше використовували паровий котел з нафтовим опаленням і 15 дюймові (381 мм) гармати. 

Став до ладу в 1916 році. Брав участь в Ютландськiй морській битві, в якiй був важко пошкоджений, витримавши 13 влучень 280-мм снарядами. Між 1934 і 1937 роками пройшов повну модернізацію. В результаті корабель отримав сучасну силову установку (з трьохбарабанними паровими котлами), нову рубку, додаткові 1100 тонн броні, поліпшені знаряддя, до засобів ППО додали 8 гармат QF 4 inch Mk XVI, 32 гармати Vickers QF 2 pounder Mark II і 16 кулеметів Віккерс.

Під час Другої світової війни корабель використовувався майже по всьому світу, особливо значні його дії біля берегів Норвегії і в Середземномор'ї. Брав участь у другому морському бою у Нарвика, в бою у мису Матапан. У травні 1941 року біля острова Крит лінкор отримав серйозні пошкодження від німецьких авіабомб, а пізніше, коли він прикривав висадку союзних військ у Салерно (Італія), в нього потрапила німецька радіокерована бомба.

В результаті термінового ремонту корабель частково відновили, так щоб він міг надавати підтримку вогнем, і відправили для посилення висадки і просування військ в Нормандії. 13 червня 1944 року в протоці Ла-Манш у Гарвіч лінкор підірвався на міні. Корабель умовно відремонтували і додали ще знарядь для підтримки наступу на суші. Останній постріл корабель здійснив 1 листопада 1944 року біля острова Валхерен (Битва на Шельдi), після чого він був списаний.

Переваги Cobi конструктора World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт»

Дитина буде захоплена цікавим заняттям, яке розвиває її творче мислення, уяву, а також позитивно впливає на дрібну моторику. За допомогою детальної яскравої інструкції, малюкові буде легше зібрати модель з рухомими елементами і різні її варіації. Модель Корабель Його Величності «Уорспайт» в готовому вигляді вражає уяву. Дитина буде задоволена тим, що самостійно зібрала конструктор.

У наборі також можна знайти стенд для презентації та 2 бонус-коди для онлайн-гри World of Warships. Зроблений з якісних і безпечних для здоров'я матеріалів. Повністю сумісний з іншими марками будівельних блоків. Барвиста картонна упаковка з ефектним зображенням зібраного набору.

Характеристики Cobi конструктора World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт»

  • вік: з 8 років
  • матеріал: пластик
  • кількість деталей 1420
  • розміри зібраної моделі (ДхШхВ): 64х9,5х22 см
  • розміри упаковки (ДхШхВ): 69х8х32 см

Комплектація Cobi конструктора World Of Warships Корабель Його Величності «Уорспайт»

  • 1420 цеглинок Cobi
  • стенд для презентації
  • інструкція

 

Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
8+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати