Gigo конструктор Чарівні шестерні-2

Gigo конструктор Чарівні шестерні-2 Волшебные шестерни-2 7333Pafk
Gigo конструктор Чарівні шестерні-2 Волшебные шестерни-2 7333PafkGigo конструктор Чарівні шестерні-2 Волшебные шестерни-2 7333PafkGigo конструктор Чарівні шестерні-2 Волшебные шестерни-2 7333Pafk
Артикул: 7333Pafk
2 781 грн.
Є на складі

За допомогою цього конструктора можна будувати будь-які рухомі моделі - найнеймовірніші машини, літаки, вертольоти, і навіть живих істот.

Закладки

Все

Опис Gigo конструктора Чарівні шестерні-2 (Гіго)

Конструктор Gigo "Чарівні шестерні-2" дозволяє дитині проявити фантазію і винахідливість. Велика кількість різноманітних деталей дозволяє створити будь-які рухомі моделі. Великі і маленькі шестерінки використовуються для створення справжньої механічної передачі, так як х зубці ідеально підходять один до одного.

Переваги Gigo конструктора Чарівні шестерні-2

Динамічний конструктор. Сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, логічного мислення, пам'яті, уяви, винахідливості і креативності. Цей набір складається з 110 деталей, з яких дитина може зібрати 72 різні іграшки по складальних схемах і пограти з кожною з них. У набір входять панелі і балки, кубики та бруски, півсфери і стрижні, колеса і осі, гвинти і гайки, маленькі і великі шестерінки. Великі і маленькі шестерінки використовуються, щоб зробити справжню механічну передачу, зубці всіх шестерень відмінно підходять один до одного. Всі деталі різнокольорові і яскраві, легкі і міцні, вони просто і надійно з'єднуються один з одним. Всі деталі яскраві і різноколірні і дуже легко з'єднуються один з одним.

Характеристики Gigo конструктора Чарівні шестерні-2

  • вік: для дітей від 2-х років
  • кількість зібраних моделей - 72
  • кількість деталей - 110 шт.
  • розміри упаковки (ВхШхГ): 22х39х36 см

Комплектація Gigo конструктора Чарівні шестерні-2

  • конструктор
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
2+
Стать дитини: 
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати