Gigo конструктор Міні зоопарк

Gigo конструктор Міні зоопарк Мини зоопарк 7360afk
Gigo конструктор Міні зоопарк Мини зоопарк 7360afkGigo конструктор Міні зоопарк Мини зоопарк 7360afkGigo конструктор Міні зоопарк Мини зоопарк 7360afk
Артикул: 7360afk
1 602 грн.
Є на складі

Конструктор «Міні-зоопарк» дозволяє збирати симпатичні моделі тварин, а так само з його деталей можна створювати багато варіантів гірок - від дуже простих до самих хитромудрих.

Закладки

Все

Опис Gigo конструктора Міні зоопарк (Гіго)

Конструктор Gigo "Міні зоопарк" дозволить дитині зібрати багато різних тварин, а також чудові гірки для ще більш захоплюючої гри. Горки допоможуть дитині провести власні експерименти, з яких він дізнається як на швидкість і час руху впливають різні умови. Інструкція детально показує 6 варіантів збірки гірок, але дитина може проявити власну фантазію і зібрати свій варіант гірки.

Переваги Gigo конструктора Міні зоопарк

Динамічний конструктор. Сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, логічного мислення, пам'яті, уяви, винахідливості і креативності. Конструктор познайомить дитину світом тварин - велика кількість деталей дозволяє зібрати різних звіряток і захоплюючі гірки для гри з зібраними персонажами.

Характеристики Gigo конструктора Міні зоопарк

  • вік: для дітей від 3-хлет
  • кількість зібраних моделей - 20
  • кількість деталей - 80 шт.
  • розміри упаковки (ВхШхГ): 17х34х23 см

Комплектація Gigo конструктора Міні зоопарк

  • конструктор
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
3+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати