Gigo набір для навчання Gigo Сумісні роботи

Gigo набір для навчання Gigo Сумісні роботи 1269afk
Gigo набір для навчання Gigo Сумісні роботи 1269afkGigo набір для навчання Gigo Сумісні роботи 1269afkGigo набір для навчання Gigo Сумісні роботи 1269afk
Артикул: 1269afk
6 438 грн.
Є на складі

Курс включає 20 занять.

Закладки

Все

Опис Gigo набору для навчання Gigo Сумісні роботи (Гіго)

На уроках діти освоюють конструювання, програмування, проходять основи механіки, будують моделі з використанням різних датчиків. У наборі необхідно використовувати контролер micro: bit (не в комплекті). Контролер розміром 4 х 5 см, з вбудованим 32-бітним процесором ARM, кількома датчиками, Bluetooth і функцією трансляції.

Має дві кнопки для введення і світлодіодну матрицю 5 х 5 дисплей. Він може підключатися до комп'ютера або планшета за допомогою Bluetooth або micro-USB. Додатково потрібні батареї 6 х AA / LR06 (не в комплекті). Тривалість одного заняття: 60-90 хвилин.

Переваги Gigo набору для навчання Gigo Сумісні роботи

На заняттях діти вивчать дві мови програмування: JavaScript Block і MicroPython. Python - дуже популярна мова програмування високого рівня, також відома як інтерпретована мова. У порівнянні з мовами високого рівня, такими як C++, Python простіше, легко читається і використовує не складний текст. Редактор блоків можна використовувати в Windows, MacOS, IOS і Android середовищах, програми потім завантажуються на пристрій за допомогою бездротової технології Bluetooth. Розвиває уважність, уяву, сприйняття простору, винахідливість, інтелект, допитливість, логічне мислення, навички конструювання, навички програмування, пам'ять, просторове мислення, емоційне благополуччя.

Характеристики Gigo набору для навчання Gigo Сумісні роботи

  • вік: від 10 років
  • матеріал: пластик
  • харчування: 6 батарейок AA / LR06 (в комплект не входять)

Комплектація Gigo набору для навчання Gigo Сумісні роботи

  • 259 деталей
  • робочий зошит
  • книга для викладача (доступний тільки електронний варіант)
  • 3D смарт-керівництво
  • контейнер
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
10+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати