Gigo набір для навчання Креативна панель

Gigo набір для навчання Креативна панель Мастер 1403afk
Gigo набір для навчання Креативна панель Мастер 1403afkGigo набір для навчання Креативна панель Мастер 1403afkGigo набір для навчання Креативна панель Мастер 1403afkGigo набір для навчання Креативна панель Мастер 1403afkGigo набір для навчання Креативна панель Трассы 1404afkGigo набір для навчання Креативна панель Трассы 1404afkGigo набір для навчання Креативна панель Трассы 1404afkGigo набір для навчання Креативна панель Трассы 1404afkGigo набір для навчання Креативна панель Шестерни 1405afkGigo набір для навчання Креативна панель Шестерни 1405afkGigo набір для навчання Креативна панель Шестерни 1405afkGigo набір для навчання Креативна панель Шестерни 1405afk
Артикул: 1403afk
4 386 грн.
Є на складі

Набір для навчання Gigo Креативна панель - це відчутний тривимірний спосіб навчання грамоті через гру і цікаві історії.

Закладки

Все

Опис Gigo набору для навчання Креативна панель (Гіго)

Кожна тема може програватися на стіні і на підлозі. Діти можуть грати самі або під керівництвом вчителя. Основні поняття, такі як грамотність і букви, математика і числа, персонажі і свята можна вивчити за допомогою ілюстративних історій.

Переваги Gigo набору для навчання Креативна панель

Завдяки використанню книжки з історіями діти будуть розвивати уяву, інтерес до конструювання, впевненість в творчих здібностях. Можливі комбінації практично не обмежені. Діти можуть збирати тварин, букви і цифри, що буде сприяти їх кращому розумінню. Діти можуть дослідити поняття симетрії в двох-і тривимірному просторі з різними за формою і кольором деталями набору.

Характеристики Gigo набору для навчання Креативна панель

  • Вік: 3+

Комплектація Gigo набору для навчання Креативна панель

  • набір
Характеристики
Каталог: 
Возраст ребенка: 
3+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати