Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність

Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність 6987
Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність 6987Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність 6987Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність 6987Kids II розумна гойдалка Турбота і ніжність 6987
Артикул: 6987
Kids II (США)
6 259 грн.
Немає на складі

Розумна гойдалка "Турбота і ніжність" - дуже зручне і легке крісло-гойдалка для дитини з перших місяців життя.

Закладки

Все

Опис Kids II розумної гойдалки Турбота і ніжність (Кідс II)

Крісло-гойдалка "Турбота і ніжність" підійде для сну, гри та годування маляти. Система Automatic Bounce, з двома режимами інтенсивності, забезпечує плавне послідовне погойдування, яке імітує заколисування на руках у батьків.

Крісло має м'яке сидіння зі знімним підголовником і додатковими бічними подушками, а також точковий ремінь безпеки, що забезпечує маляті максимальний комфорт і безпеку. Музична кнопка, відтворює десять мелодій і звуків природи, що дозволяють заспокоїти дитину і під які він може солодко спати. Нековзні ніжки фіксують крісло в нерухомому і хитному положеннях.

Також в комплект з кріслом входить дуга з двома м'якими підвісними іграшками, які привернуть увагу малюка і допоможуть розвинути зорове, звукове та тактильне сприйняття і дрібну моторику рук дитини. Крісло-гойдалка легко складається і не займає багато місця при зберіганні або транспортуванні.

Переваги Kids II розумної гойдалки Турбота і ніжність (Кідс II)

30-хвилинне автоматичне заколисування. Сидіння колискового типу зі знімними елементами. 10 різних мелодій і звуків природи. Знімна поворотна поперечина для іграшок з 2-ма м'якими іграшками. Каркас дитячого шезлонга виготовлений з легкосплавного аллюмінія з гумовими нековзними накладками, що запобігають подряпини на підлозі.

Характеристики Kids II розумних гойдалок Турбота і ніжність (Кідс II)

  • розміри виробу: 52,5 х70х63 см
  • розміри коробки: 56х11х44 см
  • вага дитини: до 9 кг
  • вік: від 0 до 1 року
  • для роботи гойдалки будуть потрібні батарейки: 3хС/LR14 1,5 В (у комплект не входять)
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати