Indigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком

Indigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/зеленый 34332-indigo
Indigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/зеленый 34332-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/зеленый 34332-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/зеленый 34332-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/натуральное дерево 32983-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/натуральное дерево 32983-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/натуральное дерево 32983-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/розовый 34328-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/розовый 34328-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/розовый 34328-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/серый 34329-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/серый 34329-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/серый 34329-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/индиго 34330-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/индиго 34330-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/индиго 34330-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/оранжевый 34331-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/оранжевый 34331-indigoIndigowood ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком белый/оранжевый 34331-indigo
Артикул: 34332-indigo
Indigowood (Украина)
9 028 грн.
Є на складі

Nova Kit - ліжечко для новонароджених 5 в 1.

Закладки

Все

Опис Indigowood ліжка «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком (Індіговуд Нова кіт)

Поява дитини в сім'ї – очікуване диво! І особливо уважно батьки підходять до вибору ліжечка для новонародженого, адже такі меблі повинні володіти високими показниками якості.

Ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком – міцні регульовані меблі з багатошарового дерев'яного щита з надійною фурнітурою. Для самих маленьких передбачені суцільні стінки в районі голови і ніжок, розраховано оптимальну відстань між планками, пересування по кімнаті. 

Переваги Indigowood ліжка «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком

Як тільки дитина підросте, батьки просто поміняють положення дна, що дозволяє використовувати «Nova kit» до 3-4-річного віку. Коли ж прийде час перейти в підліткове ліжко, то з ліжечка новонародженого виходить відмінний диванчик (передня панель знімається, для декору використовуються невеликі подушки), який прикрасить дитячу кімнату або вітальню.

Ліжко «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком відмінно прослужить декільком поколінням найактивніших діточок. Дуже важливо і те, що меблі покриті безпечними для здоров'я дитини лаками і фарбами (німецького і польського виробництва). Виробником рекомендується 15-сантиметрова висота матраца для даного ліжечка.

Характеристики Indigowood ліжка «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком

 • матеріал: багатошаровий меблевий щит дерев'яний (18 мм)
 • покриття: водорозчинний лак (Німеччина)/водорозчинна акрилова фарба(Польща)
 • габарити ліжка: 124,5 x 63,5 x 89,5 см
 • кількість положень дна: 2 позиції (висота нижнього положення 42 см, верхнього - 61 см)
 • спальне місце: 120 x 60 см
 • колеса: 4 коліщатка на прозорих роликах, 2 з яких з функцією фіксації 
 • опції: знімна передня панель
 • вага: 49 кг
 • рекомендована висота матраца: 15 см
 • розмір ящика: 50х50х14 см

Комплектація Indigowood ліжка «Nova kit» зі знімною спинкою і колесами і ящиком

 • ліжечко зі знімною спинкою 
 • коліщата
 • висувний ящик
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати