AeroSleep матрац з наматрацником Essential

AeroSleep матрац з наматрацником Essential 5413421810977
Артикул: 5413421810977
AeroSleep (Бельгия)
4 420 грн.
3 757 грн.
Немає на складі

Базовий матрац. Хороше поєднання ціни та якості.

Закладки

Все

Опис AeroSleep матраца з наматрацником Essential (АероСліп Есеншл)

Наматрацник AeroSleep не просто захищає матрац. В першу чергу він захищає Вашу дитину. Унікальна 3D-структура забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря і гарантує дихання дитини без труднощів, навіть якщо він перевернеться під час сну обличчям вниз. Поглинаючий шар забезпечує сухість дитини при відрижці або протіканні підгузника. Водотривкий шар захищає матрац від забруднень, а дитини - від алергенів.

Переваги AeroSleep матраца з наматрацником Essential

Безпека і комфорт Вашої дитини. З AeroSleep Ваша дитина спить на повітрі. Безперешкодне дихання. 3D-структура у формі сот гарантує безперешкодне дихання дитини, навіть якщо він спить на животі. Крім того, забезпечується вентиляція і терморегуляція всього тіла. Сухість і комфорт. Поглинаючий шар поглинає будь-яку рідину (при відрижці, протіканні підгузника ...) забезпечуючи комфорт і сухість Вашої дитини. Захищає дитину від алергенів, а матрац - від забруднень. Водонепроникний шар захищає матрац від протікань. Але, перш за все, він захищає дитину від алергенів і мікроорганізмів, які можуть перебувати в матраці. 3D-структура забезпечує безперешкодне дихання дитини. Ця функція протестована декількома незалежними лабораторіями.

AeroSleep створює комфортні та гігієнічні умови для Вашого малюка. Забезпечуючи чистоту, сухість і відсутність алергенів. Ваш матрац цвегда буде чистий і сухий. Наматрацник легко знімається, його можна прати в машині при температурі 60 ˚С, що забезпечує руйнування алергенів і бактерій.

Характеристики AeroSleep матраца з наматрацником Essential

  • Інноваційний гіпоалергенний матеріал Airfelt
  • Щільність: 30 кг / м3
  • Наматрацник і чохол матраца можна прати в машині при 60 ˚С
  • Розмір: 120х60 см

Комплектація AeroSleep матраца з наматрацником Essential

  • матрац
  • наматрацник
Характеристики
Тип малюнка білизни: 
Однотонні
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати