Ovalbed матрац кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний)

Ovalbed матрац кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний) MT-3
Ovalbed матрац кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний) MT-3Ovalbed матрац кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний) MT-3Ovalbed матрац кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний) MT-3
Артикул: MT-3
Ovalbed (Украина)
2 370 грн.
Є на складі

Матрац двосторонній - кокос + латекс (одна сторона більш жорстка, інша середня)

Закладки

Все

Опис Ovalbed матраца кокос-латекс 2в1 Lux (анатомічний) (Овелбед Люкс)

Новонароджені 80% свогочасу проводять уві сні, а значить особливої ​​уваги потребує підбір матраца в ліжечко.

Переваги Ovalbed матраца кокос-латекс 2в1 Lux

Кокосова койра - ідеальний матеріал для створення жорстких і середньої жорсткості матраців, який необхідний дітворі, з ще незміцнілим хребтом. Кокосова койра відома еластичністю, міцністю і долговечностью. Помимо міцності і зносостійкості, кокосові матраци володіють рядом таких переваг, як гіпоалергенність, вологостійкість і повітропроникність.

Латекс надає масажний ефект і перешкоджають здавлення судин і капілярів. Хребет залишається прямим протягом всього сну. Латексний матрац дуже пластичний, стійкий до навантажень і, тому, майже зовсім не деформується протягом всього терміну його експлуатації. Термін служби латексного матраца може досягати 20 років.

Для посилення антибактеріального ефекту верхні шари кокоса покриваються лляним волокном (0,5 см). Унікальність такого поєднання матеріалів полягає в непружності, але одночасно комфорт і безпеку для малюка. У розвинених країнах заборонено використання м'яких матеріалів в матрацик ще тому, що малюк ще слабкий, щоб перевертатися самостійно, а на м'якому може перекотитися.

Чохол знімний і виконаний з мікрофібри класу люкс (завжди білого кольору) - це матеріал високої якості, стьоганий, з нього легко видаляються плями, він не деформується, забезпечує прекрасний повітрообмін.

Характеристики Ovalbed матраца кокос-латекс 2в1 Lux

  • Розмір: 60х70 + 60х120 см
  • Висота: 6.5см
  • Наповнювач: кокосова койра 2 шари + латекс 2 шари + льон 2 шари

Комплектація Ovalbed матраца кокос-латекс 2в1 Lux

  • матрац
  • 2 чохла
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати