Німецький бренд Kiddy представляє новинку – автокрісло Evo-luna i-Size для самих маленьких

Компанія Kiddy (Кідді), яка за три десятиліття продуктивної роботи на ринку дитячих товарів домоглася колосальних успіхів, готова порадувати батьків черговою новинкою – автокреслом Evo-luna i-Size (Ево-луна ай-сайз), яке вже сьогодні можна придбати в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк). Воно призначене для самих маленьких діток, які подорожують в компанії батьків в автомобілі. При його створенні фахівці бренду врахували всі деталі, які забезпечують дітям безпеку в дорозі.

Крім того, дизайнери компанії Kiddy (Кідді) потурбувалися про те, щоб представлена ​​новинка відрізнялася не тільки високим функціоналом, заснованим на впровадженні інноваційних технологій, але і гармонійно виглядала в салоні будь-якого автомобіля. Плавні лінії, класичні кольори оббивки, увага до кожної деталі – автокрісло Evo-luna i-Size (Ево-луна ай-сайз) стане прикрасою будь-якого автомобільного салону. При цьому воно не привертає до себе зайвої уваги, так як позбавлене відверто дитячого дизайну.

Однак головними перевагами даної моделі є не оригінальне дизайнерське виконання, а технічні характеристики. Інженери німецького бренду Kiddy (Кідді) створили модель, яка по функціоналу перевершує попередниць. Йдеться про використання ультрасучасної системи амортизації KSA (КейЕсЕй). Завдяки цьому рішенню автокрісло, яке призначене для перевезення в автомобілі дітей від народження і до віку півтора років, стало в рази безпечніше. Система KSA (КейЕсЕй) дозволяє створити так звану зону деформації, яка рівномірно розподіляє і поглинає більшу частину енергії, що виникає при ударі.

Безкомпромісній безпеці сприяє і подвійний каркас чаші, і інноваційна м'яка оббивка Kiddy Honey Comb (Кідді Хоні Комб), і ортопедична вставка, і комфортний для малюка вкладиш. Головною ж особливістю представленої моделі є запатентована функція зміни положення з сидячого на повністю лежаче. Якщо коротко, то Kiddy Evo-luna i-Size (Кідді Ево-луна ай-сайз) – унікальне у своєму роді автокрісло з можливістю установки автолюльки, яка гарантує дитині анатомічне положення під час тривалих подорожей. Важливий і той факт, що дитяче автокрісло Kiddy Evo-luna i-Size (Кідді Ево-луна ай-сайз) сумісно з шасі колясок серії Kiddy (Кідді).

Якщо на першому місці для батьків стоїть безпека дитини під час автомобільних поїздок, її комфорт і відмінний настрій, кращим вибором стане дитяче автокрісло Kiddy Evo-luna i-Size (Кідді Ево-луна ай-сайз), представлене в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) в широкій колірній гамі.