Skip Hop розвиваючий килимок "Вігвам"

Skip Hop розвиваючий килимок "Вігвам" "Вигвам" 307900cs
Skip Hop розвиваючий килимок "Вігвам" "Вигвам" 307900csSkip Hop розвиваючий килимок "Вігвам" "Вигвам" 307900csSkip Hop розвиваючий килимок "Вігвам" "Вигвам" 307900cs
Артикул: 307900cs
Skip Hop (США)
3 750 грн.
Є на складі

Новинка 2016 року від компанії Skip Hop - розвиваючий килимок для самих маленьких, який одночасно є і будиночком-вігвамом для дитини.

Закладки

Все

Опис Skip Hop розвиваючого килимка "Вігвам" (Скіп Хоп)

Килимок Skip Hop "Вігвам" виглядає як справжній вігвам з кумедним лісовим малюнком. Бічна сітка з намальованими деревами доповнюють зовнішній вигляд цього килимка, а маленький плюшевий сплячий ведмедик запрошує пограти! Світлячок, музичний єнот та інші лісові мешканці відкриють чарівний світ нових тактильних відчуттів для вашої дитини.

Переваги Skip Hop розвиваючого килимка "Вігвам"

Килимок можна використовувати з народження. 4 варіанти гри: лежачи на спині з підвісними іграшками, лежачи на животі, сидячи, у вигляді ігрового мату. Більше 17 видів активностей! Наприклад: світлячок, черепашка з безпечним дзеркальцем, ведмежа-брязкальце, музичний єнот з дерев'яним колечком.

Мальовничий фон сітки. Унікальні м'які опори для вігвама з малюнком під дерево, з'єднані канатом. Яскравий килимок з різними текстурами, зшитий з клаптиків. У комплекті плюшевий сплячий ведмедик.

Характеристики Skip Hop розвиваючого килимка "Вігвам"

  • вік: від народження
  • не містить Бісфенол, фталати

Комплектація Skip Hop розвиваючого килимка "Вігвам"

  • килимок
  • плюшевий сплячий ведмедик
Характеристики
Возраст ребенка: 
0+
Стать дитини: 
Дівчинка
Хлопчик
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати