Gandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка"

Gandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Белый K-2002-20B
Gandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Белый K-2002-20BGandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Вишня K-2002-20VGandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Махагон K-2002-20MGandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Натуральный K-2002-20NGandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Орех K-2002-20OGandylyan дитяче ліжечко з планкою для гойдання "Моніка" Слоновая кость K-2002-20S
Артикул: K-2002-20B
Gandylyan (Россия)
2 750 грн.
Немає на складі

Дизайн дитячого ліжечка "Моніка" робить її схожою на казкову скриньку, в якій буде проводити час безцінний Скарб для кожного з батьків.

Закладки

Все

Опис Gandylyan дитячого ліжечка з планкою для гойдання Моніка (Гандилян)

Спинки ліжечка прикрашає різьблення по дереву, що нагадує роботу старовинних майстрів.

Матеріал ліжечка: масив кавказького бука.

Дане ліжечко прослужить весь відведений йому термін без поломок завдяки високій міцності деревини. У всій конструкції ліжечка повністю відсутні гострі кути, всі поверхні ретельно оброблені і багаторазово перевірені на момент наявності дефектів і небезпечних виступів.

Лакофарбові покриття ліжечка, які використовуються на фабриці Гандилян, абсолютно безпечні і не можуть викликати алергію у дитини. Щоб підкреслити природну красу кавказького бука використаний прозорий лак, через який чітко видна фактура.

Переваги Gandylyan дитячого ліжечка з планкою для гойдання Моніка

Дуже зручно спроектована передня стінка ліжечка. У міру потреби її можна опускати практично до рівня ложа ліжечка, що дуже актуально в період лактації (багато мам впритул присувають ліжечко до своєї постелі, щоб не вставати до дитини вночі). Ложе ліжечка можна опустити або підняти (залежно від віку малюка). Воно фіксується на безпечних фіксаторах запатентованої конструкції.

Ліжечко оснащене, крім усього іншого, і місткою шухлядою для одягу, який розташований під ним. Поручні ліжечка забезпечені спеціальними, стійкими до зовнішніх впливів, накладками з силікону. Вони допоможуть захистити ясна дитини від травм і дозволять залишатися ліжечку неушкодженим під натиском маленького «бобреня».

Характеристики Gandylyan дитячого ліжечка Моніка

  • розмір ліжечка: 133x72x111 см.
  • габарити упаковки: 126x85x24 см.
  • вага в упаковці (брутто): 32 кг.

Комплектація Gandylyan дитячого ліжечка Моніка

  • ліжечко
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати