Верес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4

Верес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Белый (резьба медвежонок) 04.1.06ver
Верес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Белый (резьба медвежонок) 04.1.06verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Белый (резьба ромашка) 04.2.06verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Бук (резьба медвежонок) 04.1.01verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Бук (резьба ромашка) 04.2.01verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Ольха (резьба медвежонок) 04.1.02verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Ольха (резьба ромашка) 04.2.02verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Орех (резьба медвежонок) 04.1.03verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Орех (резьба ромашка) 04.2.03verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Слоновая кость (резьба медвежонок) 04.1.04verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 Слоновая кость (резьба ромашка) 04.2.04verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 орех (резьба зайчик) 04.3.03verВерес ліжечко дитяче з різьбленням Соня ЛД 4 слоновая кость (резьба зайчик) 04.3.04ver
Артикул: 04.1.06ver
Верес (Украина)
3 761 грн.
Немає на складі

Ліжечко з різьбленням Соня ЛД 4 виготовлене ​​з високоякісних твердих листяних порід деревини і покрите сертифікованими лаками.

Закладки

Все

Опис Верес ліжечка дитячого з різьбленням Соня ЛД 4

Дитяче ліжко Верес Соня ЛД-4 з різьбленням - відмінне ліжечко для крихти з перших днів його життя. Воно затишне, міцне і безпечне, з таким ліжечком ніщо не потривожить солодкий сон дрімаючого малюка.

Ліжечко Верес Соня ЛД-4 з різьбленням має шикарний дизайн, воно виконане в класичному стилі з ніжним декором - різьбленням у вигляді маленького ведмедика. Ліжечко відмінно виглядає на будь-якому фоні дитячої кімнати, і стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Воно виготовлене з твердих порід дерева, всі матеріали натуральні, тому безпечні для малюка. Крім того, в ньому немає кутів і гострих задирок, кожна деталь ліжечка ретельно і гладко відполірована. 

Переваги Верес ліжечка дитячого з різьбленням Соня ЛД 4

Батьків порадує практичність і функціональність дитячого ліжечка Верес Соня ЛД-4 з різьбленням. Ліжечко міцне і надійне, спеціальні коліщата дозволяють легко переміщати його по квартирі. Дворівнева висота дна, дуги для заколисування, знімні бортики, висувна підліжкова шухляда і багато іншого роблять ліжечко практичним і функціональним для простоти користування. У міру зростання дитини ліжечко Верес Соня ЛД-4 трансформується в дитячий диванчик.

Характеристики Верес ліжечка дитячого з різьбленням Соня ЛД 4

  • матеріал ліжечка: дерево бук (сертифікат «Екологічно чистий продукт»)
  • розміри спального місця: 120х60 см

Комплектація Верес ліжечка дитячого з різьбленням Соня ЛД 4

  • ліжечко
  • шухляда
Характеристики
Каталог: 
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати

Видео

Компания ВЕРЕС